Kredi kartıyla Taksitle MTV ödeme

Kredi kartına taksitli mtv ödeme taksitle mtv ödemesi 2012 nasıl ödenir,

Bugün son gün ve sizler MTV vergilerini taksitle kredi kartlarınızla ödemek istiyorsunuz. İşte Kredi kartına taksit yapan bankaların çıkarttıkları kampanyalar şu şekilde…

YAPI KREDİ WORLDCARD VE TEB WORLDCARD 2012 MTV Kampanyası

Türkiye’nin en bonkör kredi kartı Worldcard, 1-31 Ocak 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni öderken kazandıran yeni bir kampanya düzenliyor.

www.gib.gov.tr adresinden 100 TL ve üzeri MTVi için beş taksit imkanı sunan Worldcard, Yapı Kredi müşterilerine, Bosch Car Service’ten 85 TL değerinde ücretsiz check up kazanma şansı sunuyor. Bu kampanyadan tüm Yapı Kredi kredi kartları ve TEB Worldcard sahipleri yararlanabiliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında, check up sonrasında yapılacak olan işlemler için 29 Şubat 2012 tarihine kadar World’e özel yüzde 30’luk işçilik indirimi, +4 taksit veya 2 ay erteleme imkanı veriliyor. Bunun yanı sıra www.navking.com adresinden Worldcard ile gerçekleştirilecek alışverişlerde yüzde 50’ye varan indirim ve 5 taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri aracılığı ile vadesiz hesaptan ödeme yapan müşteriler de www.navking.com adresinden yüzde 50’ye varan indirim alabiliyor.

MTV ödemelerini Yapı Kredi ATM’lerinden yapmak isteyen müşteriler, işlemlerini banka kartlarına veya kredi kartlarına bağlı vadesiz hesaplarını kullanarak gerçekleştirebiliyor. Yapı Kredi’nin geçtiğimiz yıl hizmete sunduğu ve Türkiye’de bir ilk olan Klavyeli ATM’ler sayesinde Motorlu Taşıtlar Vergisi öderken plakaya ait harflerin yazılması ile ödeme işlemi daha da kolay yapılabiliyor.

AKBANK AXESS, FISH, WINGS 2012 MTV Kampanyası

Axess’le Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenize 6 Taksit!
Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi www.gib.gov.tr adresinden Axess’le yapın 6 taksit ayrıcalığından faydalanın.

Kampanya detayları:

•Kampanya 01 – 31 Ocak 2012 tarih aralığında geçerlidir.
•www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına 6 taksit olarak yansıyacaktır.
•Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
•Gecikmeye girmiş MTV ödemeleri içinde 6 taksit kampanyası geçerli olacaktır.

İŞBANKASI MAXIMUM 2012 MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisinde 3 Taksit fırsatı Maximum’da!

Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr’den 31 Ocak 2012 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.
İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.
Üstelik, Goodyear’ın tescilli markası Premio servislerinde ücretsiz güvenlik kontrol hizmeti ve 60 TL yerine 19 TL’ye rot ayarı hizmetinden yararlanabilecek.

Güvenlik Kontrol ve rot ayarı Hizmeti Detayları :

Kampanya 31 12 2012 tarihine geçerlidir.
31 Ocak 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşteriler, Goodyear tescilli markası Premio tarafından tarafından sağlanacak ücretsiz Güvenlik Kontrol hizmetinden yararlanabilecek ve rot ayarlarını 60 TL yerine 19 TL’ye 29.02.2012 tarihine kadar yaptırabilecekler.
Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
Premio bayilerinde gerçekleştirecekleri güvenlik kontrolü işlemlerde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Sgk hak sahipliği sorgulama başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası Hak Sahipliği, Müstehaklık Sorgulama ve T.C. Kimlik No Hak Sahipliği Kontrolü hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

MTV Ödme
Kredi kartıyla Taksitle MTV ödeme makalesi Ana Sayfa, SSK kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
kendi işyerinde sigortalılık
Kendi işyerinde sigortalı olmak

Kendi işyerimde sigortalı olabilir miyim ? ssk'lı olabilir miyim ? SGK uygulamasına göre, 1 Mart 2011 tarihi öncesi kişinin aynı...

Kapat