Haber

Kimlere kadro verilecek kimler dahil edilecek ?


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği talimat doğrultusunda kadro ile gelişmeler yaşanmakta. Belediye de, özel il idaresinde TRT ve diğer kurumların tamamında sözleşmeli olarak çalışıyorsanız bu haber sizi ilgilendiriyor.

Haberin Devamı…

Bir önceki yazımız olan Sgk hak sahipliği sorgulama başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası Hak Sahipliği, Müstehaklık Sorgulama ve T.C. Kimlik No Hak Sahipliği Kontrolü hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

kadro kimlere verilecek,kimlere kadro verilecek 2013,özel güvenlik görevlilerine kadro verilecekmi 2013,KADRO KIMLERE GELİYOR 2014,trtnin engelli kadrosunda kimler olabilir,tyçp kadro verilecek mi 2014,ünal ünlü niksar,torba kadro kimlere verilir,yardımcı hizmetler e kadro verilecekmi 2014 şubat,tasören kadro kimlere olacak
Salı, 06 Kasım 2012, 12:46


“Kimlere kadro verilecek kimler dahil edilecek ?” için 4 cevap

  1. 18 senedir Tokat/Niksar Çiftçi Malları Koruma Dairesinde Çalışıyorum Bana Kadro verilecek mi?

  2. 18 yıldır çifçi mallarında çalışmaktayım bana kadro varmıdır

  3. Vesile Kalyoncu 65 aylıgına müracat etti daha hala cıkmadı 4 aya yaklaşıktır bu nasıl olcak bi yardımcı olurmusunuz size zahmet.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
bosanma
Boşanan ve eşi ile yaşayanlara aylık yok !

Emekli aylığı için boşananlarla alakalı yargının verdiği karar olumlu yönde olurken, Sgk Başkanı Fatih Acar, " Boşanıpta eşi ile yaşayanlara...

Kapat