5. yargı paketi içeriği ve af var mı ?

Merhabalar 5. yargı paketi gerçekten var mı ne zaman çıkacak ? Var ise beni bilgilendirmeniz mümkün mü ? Hapiste cinayetten yatan bir yakınım için bu soruyu soruyorum lütfen bana bilginiz var ise verir misiniz ? Aykut sarıaslan.

Merhabalar Aykut Sarıaslan, bu hususta çok fazla beklenti olduğunu biliyoruz. Özellikle kader mahkumlarının ve yakınlarının büyük bir af beklentisi içinde olduğunu biliyoruz. Başbakan Tayyip Erdoğan Balıkesirde Nisan Mayıs 2013 tarihinde, kendisine sorulan bir soruda yaptığı açıklamada, af beklentisinin olmadığını, insan öldürenlerin yada öldürennin af yetkisinin kendisinde yada hükümette olmadığını söylemişti.

5. yargi paketi

Şu anda hale hazırda her ne kadar beklenti var ise de açıklamalar bu af yada 5. yargı paketinin olmayacağı yönünde. Konu ile görüştüğümüz Avukatımız Filiz Bozan, Yüksek ihtimalle seçim dönemine doğru 5. yargı paketinin çıkacağı ve şimdi içeriğinin ne olduğunu bilmediğini ifade etti. 5. yargı paketi çıktığında yada olgunlaştığında sitemiz sgk.net bunun takipçisi olacak ve içeriği ile birlikte af kapsamının neler olduğunu yine bu konu üzerinden sizlere an be an aktaracak vee bildirecektir.

Saygılarımızla,

SGK.NET

 

Bir önceki yazımız olan Sgk hak sahipliği sorgulama başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası Hak Sahipliği, Müstehaklık Sorgulama ve T.C. Kimlik No Hak Sahipliği Kontrolü hakkında bilgiler verilmektedir.

5. yargı paketi içeriği ve af var mı ? 5 yargı paketi,af varmı,5 yargı paketinde neler var,2015 beklenen 5 yargı paketi açıldımı,5 paketin içeriği makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


5. yargı paketi içeriği ve af var mı ? makalesi Ana Sayfa, SSK kategorisinde yayınlanmaktadır.

“5. yargı paketi içeriği ve af var mı ?” için 27 yorum

 1. ekrem koyuncu diyor ki:

  bir defa şartlı salın halkımızı ne olur

 2. MUSTAFA GÜNGÖR diyor ki:

  ALLAH İÇİN 1 KEREDE OLSA ŞARTLI BARİ OLSA AF VERİN………

 3. MUSTAFA GÜNGÖR diyor ki:

  EN AZINDAN ŞARTLI AF BEKLİYORUZ

 4. serdar diyor ki:

  Bu sefer lütfen af verın çok seymı ıstıyoruz sadece 1 defa af verın sayın başbakanımız hepımızsız sıze bağlıyız lütfen af verın

 5. ahmet incir diyor ki:

  bir seferliğine açın bu kapıları herkes kurtulsun bidahakine istersen as ama aç bu kapıları

 6. melike ünsal diyor ki:

  belki bi katil affedilmeyeck e o insanın da hayatı cezaevinde bitecek veya o insan zamnla kafayı yiyecek orada ..peki ya öldürülenin ailesi napsın nasıl bi katili affetsin .. en sevdiği varlık gittikten sonra .. BAŞBAKANIMIZ haklı katil affedilmemeli ..

 7. melike ünsal diyor ki:

  umarım bi af veya denetimli serbestlik çıkar ..sayın BAŞBAKANIMIZ gibi düşünüyorum bi katle asla af olmaz veya bi çocuğun ırzına geçmiş ve öldürmüş biri ne af asla olmamalı ama ufak suçlar .. istemeyen trafik kazaları .. ufak dolandırıcılar onlar bence az da olsa affedilmeli .. tabii son karar her zamn SAYIN ERDOĞAN beyin saygılarımla ..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.