2013 Yambis müteahhitlik belgesi sorgulama öğrenme nasıl yapılıyor

TC Kimlik numarası ile müteahhitlik belgesi sorgulaması nasıl yapılıyor ? 2013

2012 yılından itibaren müteahhitlik yapacak olan gerçek kişi veya tüzel kişilerin hazırladığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Büroları’na teslim edecekleri ( daha önceden YAPI MÜTİAHİDİ YETKİ BELGESİ konumuzda işlediğimiz ve belgeleri anlattığımız konuya bakabilirsiniz ) evrakları hazırlayıp başvuru yaptıktan sonra işlemin sonucunun ne olduğunu ve sorgulamasının  ve belgesinin çıkıp çıkmadığının internet üzerinden online şekilde sorgulayabileceksiniz.

Bunun için yapmanız gereken ve gitmeniz gereken link hemen aşağıdan sizlere verilmiştir. Bu linke tıklayarak gerekli sorgulamayı yapabileceksiniz.

YAMBİS MÜTEAHHİTLİK BELGESİ SORGULAMA LİNKİ ( Bu linkten normal şahıslar ve şirketler sorgulama yapabilirler )

Hemen Tc kimlik numarası yazan yere TC kimlik numaralarınızı yazıp altından vergi numaralarınızı yazarak gerekli sorgulamayı yapabileceksiniz.

2013 Müteahhitlik sorgulama sayfası

2013 Müteahhitlik sorgulama sayfası

Bir önceki yazımız olan Sgk hak sahipliği sorgulama başlıklı makalemizde Genel Sağlık Sigortası Hak Sahipliği, Müstehaklık Sorgulama ve T.C. Kimlik No Hak Sahipliği Kontrolü hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

yambis,yambis sorgulama,müteahhitlik belgesi sorgulama,yambis müteahhit sorgulama,isimden müteahhit sorgulama,yambis numarası sorgulama,yambis müteahhitlik sorgulama,yambis iletişim,müteahhitlik sorgulama,müteahhitlik numarası sorgulama
2013 Yambis müteahhitlik belgesi sorgulama öğrenme nasıl yapılıyor makalesi Ana Sayfa, SSK kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
muteahhit
Yapı Müteahhidi Yetki Belgesi Başvuru Formu örneği

Müteahhitlik belgesi başvuru evrakları ne şekilde hazırlanır ? Müteahhit belgesi nasıl alınır hangi işlemler yapılır ? YAPI MÜTEAHHİDİ YETKİ BELGESİ...

Kapat