Ssk Primi

SSK PRİMİ

SSK Hizmet Dökümü‘nüzü ŞİFRESİZ sorgulayabilir, SSK Sicil No öğrenebilirsiniz. TC Kimlik No ile SSK Hizmet Dökümü sorgulayabilirsiniz.

 SSK HİZMET DÖKÜMÜ

“SSK‘dan ne zaman emekli olurum”, “SSK‘dan ne kadar emekli maaşı alırım”, “SSK aylığım bağlandı mı” sorularına yanıt bulabilirsiniz. SSK ile ilgili tüm diğer emeklilik işlemlerinizi halledebilirsiniz, SSK Rehberlik Hizmetleri’nden yararlanabilir, SSK Gün Sayısı, SSK Emeklilik Kaydı, SSK Prim, SSK Kesenekleri, SSK Borç Durumu ve SSK Sağlık Karnesi sorgulamalarını yapabilirsiniz.

 

TC No‘nuzu girerek, SSK Sicil No‘nuzu öğrenebilirsiniz.

 

SSK sorgulamaları hakkındaki diğer bilgilere, SSK haberlerine ve SSK ilgili gelişmelere de ulaşabilirsiniz.SSK‘nın yeni SMS uygulaması için gerekli bilgiler de burada bulunuyor. SSK sorgulama yapabilirsiniz.

 

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

 

SSK SSK SORGULAMA

Yukarıdaki linke tıklayarak , şifresiz olarak SSK Hizmet Dökümü’nüzü sorgulayabilir, ayrıca SSK Sicil No’nuzu öğrenebilirsiniz. Eğer isterseniz TC Kimlik No kullanarak SSK Hizmet Dökümü sorgulama yapabilirsiniz.Bunların dışında SSK maaşım bağlandı mı, SSK’dan hangi tarihte emekli olurum, SSK ‘dan ne miktarda emekli maaşı alabilirim gibi sorularada cevap bulabilirsiniz.Ayrıca SSK emeklilik işlerinizi halledebilirsiniz.Ayrıca SSK Emeklilik Kaydı, SSK Gün Sayısı, SSK Borç Durumu , SSK Pirim, SSK Kesenekleri gibi işlemlerinizin sorgulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. TC Sicil Numaranızı istenen bilgiler kısmına girerek, SSK Sicil Numaranızı öğrenebilirsiniz. SGK, SSK , Bağkur, Emekli Sandığı sorgulamaları hakkındaki önemli bilgi ve duyurulara , SSK ile ilgili en son haberlere buradan kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

 

Ssk Primi tc den hizmet dökümü makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.