Ssk Sgk için gerekli belgeler ve evraklar nelerdir ?

Ssklı sgklı olmak için gereken evraklar ve belgeler nelerdir ?

Artık tüm işlemler işverenlerin açısından da internet üzerinden takip edildiğinden dolayı sizin yapmanız gereken tek şey kimlik fotokopiniz ve adres bilgilerinizle birlikte muhasebeye gitmek olacaktır. İşyerlerinin durumuna göre sizlerden sağlık raporu yada özlük dosyaları için ikametgah ilmuhaberi vs istenilebilir.

Ama Sgk ya kayıt için sadece kimlik fotokopisi yeterlidir. Kimliklerinizde Tc kimlik numaranızın da yazıyor olması gerekiyor. Muhasebede sizin için aile bildirim evrağı doldurmanız istenilebilir bunuda dolduracaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Özürlü maaşı almanın şartları nelerdir başlıklı makalemizde özürlü maaşı almak için neler yapmak gerekir ve özürlü maaşı nasıl bağlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

ssk için gerekli belgeler,sigorta başlatmak için gereken belgeler,sigorta için gerekli evraklar 2014,ssk için gerekli evraklar,sgk için gerekli evraklar,sigorta işlemleri için gerekli belgeler,sgk için gerekli belgeler,sigorta baslangici icin gerekli evraklar,ssk lı olmak için gerekli belgeler,ssk olmak için gerekli evraklar

Ssk Sgk için gerekli belgeler ve evraklar nelerdir ? makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk Sgk için gerekli belgeler ve evraklar nelerdir ?” için 3 yorum

 1. Admin diyor ki:

  Merhabalar Aynur Albayrak, emekli maaşını ne zaman hakedeceksiniz ne zaman maaşım bağlanacak soru noktasında aşağıda yer alan linkteki konumuz size yardımcı olacaktır.
  Bu konu üzerinden emekli maaşı ile alakalı tüm detaylara ulaşmanız mümkün.

  EMEKLİ MAAŞIM NE ZAMAN BAĞLANDI BAĞLANACAK ?

 2. aynur albayrak diyor ki:

  nezaman emekli maaşımı alabilirim

 3. yurt dışında yaşayan biri..türkiyeye gelip sigorta girişi yapıp geriye dönük ödeme yapıp ssk dan emekli olabilirmi..bunun ile ilgili ne yapmak gereklidir..lütfen bilgisi olan cevap yazsın.. diyor ki:

  yurt dışında yaşayan biri..türkiyeye gelip sigorta girişi yapıp geriye dönük ödeme yapıp ssk dan emekli olabilirmi..bunun ile ilgili ne yapmak gereklidir..lütfen bilgisi olan cevap yazsın.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Boy in Wheelchair on a Beach
Özürlü maaşı almanın şartları nelerdir

2022 maaşı almanın şartları nelerdir ? 18 yaşını geçmiş biri 2022 maaşı alabilmesi için kendisinin herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna...

Kapat