Ssk Sgk Emekli maaşı kesinti sorgulama hakkında bilgiler

Bu konu maaş kesintisi sorgulama, sgk maaş kesintisi emekli maaşlarından yapılan keinti sorgulama hakkında bilgiler içermektedir.

Sgk – Ssk Emekli maaşı kesintilerini görme ve sorgulama işlemlerini hangi linkten nasıl yapabilirim neler gerekli ?

Sevgili emekli kullanıcılarımız, Emekli maaşlarınızı bankadan aldıktan hemen sonra maaşlarınızdaki kesintilerin neden dolayı yapıldığını E devlet şifrelerini girerek, maaş bilgilerinizi ve yapılan kesintilerin türünü / nevisini öğrenebilirsiniz.

Bunun için öncelikle e- devlet şifresini temin etmeniz gerekiyor. Bağlı bulunduğunuz Şehirlerdeki herhangi bir PTT şubesine giderek e-devlet şifresini aldıktan hemen sonra bu kesintileri tek tek sorgulayabilirsiniz.

Linkin sağlam olup olmadığı sistem tarafından kontrol edilmiştir. Emekli vatandaşlarımız maaşlarındaki kesinti dökümü nü aşağıdaki linkten sorgulama yaparak öğrenebilirler.

EMEKLİ MAAŞIMDAN KESİNTİYİ SORGULA TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan E devlet şifresiyle sorgulama yapma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SGK.NET Google Aramaları:

ssk emekli kesintileri,emekli maaşımdan kesintileri öğrenmek istiyorum,ssk maaş sorgulama ilaç kesintisi,ssk emekli maaşımdan yapılan kesintiler,sgk maaş kesintisi sorgulama,sgk maaş kesintisi niçin olur,sgk emekli maaşımdan ne kadar kesinti var,SGK DAN ALDIĞIM AYLIK VE KESİNTİLER NELERDİR,malulen emekli aylığımda her aykesinti oluyor,maasdan kesinti
Ssk Sgk Emekli maaşı kesinti sorgulama hakkında bilgiler makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk Sgk Emekli maaşı kesinti sorgulama hakkında bilgiler” için 17 yorum

 1. Admin diyor ki:

  Merhabalar Ahmet KANDEMİR, burası kişisel bir sitedir, Resmi Kurum yada Kuruluşlarla doğrudan yada dolaylı hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır. Bu konu içerisinde emeklilerin maaşlarından kesilen kesintileri nasıl sorgulayacakları anlatılmıştır.

  Saygılar.

 2. Ahmet KANDEMİR diyor ki:

  Emekli maaşımdan yapılan tüm kesintileri bilmek istiyorum, tarafıma bilgi verilirse memnun olurum. Saygılarımla

 3. Doğan Akçay diyor ki:

  Benim maaşım her ay 30 ile 401 lira civarında kesiliyor. 1 kere eczaneden ilaç yaptırdım bedeli 5 veya 6 lira ama benden 30-40 lira maaşımdan kesildi. Gerçek kesinitileri öğrenmek istiyorum saygılarımla..

 4. mevlüt diyor ki:

  İşe giriş 25 09 1995 Emekli 25 09 2012 Pirim 5773 Gün Yüzde 45 Raporum Var Emekli maaşım Ne kadar olmalı Cevabı Bekliyorum

 5. mustafa gergin diyor ki:

  tarım bagkurlusuyum. günlük gelirimi 64 TL olarak beyan ettim. 4 yıldır her ay yaklaşık olarak 420 TL prim ödedim. emekli maaşımda bana ne gibi bir avantaj sağlar?

 6. Ali AKCOŞKUN diyor ki:

  Ali Akcoşkun
  14.01.2013 saat 00.19
  Zaman harcamaktan başka bir diyeceğim yoktur.

 7. Elif Alpay diyor ki:

  Yeni emekli oldum 3 ay oldu 2 aydır maaşımdaki kesintilerin sebebini öğrenmek istiyorum saygılarımla

 8. bekir bal diyor ki:

  6800 günle geçen yıl emekli oldum 814 tl maaş alıyorum bilen varsa söylesin bukadarmı hakkım

 9. Muhsin ASLAN diyor ki:

  Emekli maaşım hakkında

 10. suat vural diyor ki:

  emekli maaş ve emekli maaş kesintilerimin son 4 aylık miktar tutarlarının tarafıma bildirilmesini saygılarımla arz eder sağlıklı yaşamlar dilerim.selamlar.

 11. METİN CENGİZ diyor ki:

  Haziran ayından eylül ayı arasında aldığım emekli maaşımda her ay geçen diğer bir aya göre sürekli düşüş oluyor.maaşıma zam verilmediği gibi 50 ile 100 tl arası ksintiler oluyor bu kesintilerin nedenini öğrenmek istiyorum saygılar.NOT hiç bir kuruluşa borcum yokdur.

 12. keziban göktürk diyor ki:

  emekli maaşımda kesinti olup olmadığını öğrenmek isterim ve nakadar kesinti olmuş

 13. şaziye diyor ki:

  kesintileri görmek istiyorum

 14. Admin diyor ki:

  Selamlar Abdullah Demir,

  Bunun için SGK Müdürlük’lerine yazılı yada sözlü olarak müracaat etmeniz gerekiyor. Sitemiz kişisel bir sitedir. Devletin resmi kurum yada kuruluşları ile alakası bulunmamaktadır.

  Saygılar.

 15. abdullah demir diyor ki:

  Maasimda oldukca fazla kesintiler var ayrintili bilgi istiyorum.

 16. yaşar NALBANT diyor ki:

  Her türlü bilgi ve verilere eskiden daha kolay ulaşabiliyorduk.Diğer konuların önemine göre gizlilik gerekebilir ama hiç değilse maaş kesintileri,hizmet bilgileri,prim ödentileri,prim gün sayısı,emeklilik şartları vs.konulara eskisi gibi kolay ulaşabilirsek seviniriz..

 17. Ali KÖK diyor ki:

  Emekli maaş ve maaş kesintilerini bizlerin daha anlaşılır ve daha çabuk ulaşa bileceğimiz bir düzenleme yapılmasını rıca ederim eskiden daha kolay bilgilere ulaşa biliyorduk saygılarımla

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
e borcu yoktur
E devlet şifresiyle sorgulama yapma

E-devlet şifresiyle sgk sorgulamasında değişiklik yapıldı Gelişen teknolojiyle birlikte daha önceden kurumlara gidilerek yapılan işlemlerde devlet, bu işlemlerin tamamını şifre...

Kapat