Ssk Primim ödeniyor mu ? Yatmış mı kaç gün yatmış hakkında bilmeniz gerekenler

En çok merak edilen konulardan birtanesi de işçilerin sigortalılık durumlarını bilmeme olayıdır. Bunun için sizlere yardımcı olmak için tc kimlik no ile en son 12 aylık sigorta dökümlerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. Öncelikle Kimliklerinizi yanınızda bulundurun sevgili sgk.net kullanıcıları,

Daha sonra hemen aşağıda bulunan bağlantının linkine tıklayınız.Aşağıdan tıklayacağınız bağlantı ile kaç gün göründüğünüz belli olmayacaktır. Buradan sadece sigortalılığınızın devam edip etmediğine bakabilirsiniz. Ayrıntılı döküm almak için sgk müdürlüklerine gitmeniz gerekecektir.Lütfen sorgulamaları kesinlikle TC kimlik numaranız ile yapınız. Ssk sicil no ile sorgulamada çoğu zaman problem çıkmakta dır bilginiz olsun.

 

SİGORTAM DEVAM EDİYOR MU SORGULAMA LİNKİ

 

 

Bir önceki yazımız olan Çeyiz parası alma şartları ve koşulları hakkında bilmeniz gerekenler başlıklı makalemizde çeyiz parası hesapla ve çeyiz parası nasıl hesaplanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Ssk Primim ödeniyor mu ? Yatmış mı kaç gün yatmış hakkında bilmeniz gerekenler ssk yatıyor mu,sigortam ödeniyormu çalıştığım günlerin primleri yatırılıyormu,kaç gün sigorta yatmış,ssk primim yatıyormu,kac gun sigortam var makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


Ssk Primim ödeniyor mu ? Yatmış mı kaç gün yatmış hakkında bilmeniz gerekenler makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk Primim ödeniyor mu ? Yatmış mı kaç gün yatmış hakkında bilmeniz gerekenler” için 24 yorum

 1. gülşen diyor ki:

  ben ayaktan beyinden kalpten ameliyat oldum kendi ihtiyaçlarımı göremiyorum devletten para yardımı alabilirmiyim hiç gelirim yok cevaplarsanız sevinirim zor durumdayım

 2. abdurrahman kanyılmaz diyor ki:

  kacgunluk sıgortalıyım

 3. engin erdogan diyor ki:

  Sigortam yatiyomu

 4. mehmet diyor ki:

  babam vefat etti 26 gun sikortası var ennem emekli olabilirmi

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.