Son 12 ay ssk sgk sorgulaması için yapılması gerekenler

Son 12 aylık hizmet dökümü kontrolü nasıl yapılıyor ? 12 ay ssk sorgulaması aylık hizmet dökümü işlemleri nelerdir nereden yapabilirim ?

Çalıştığınız işyerleri sigortalarınızı tam ve eksiksiz olarak gösteriyor mu ? Acaba geçtiğimiz 12 ay boyunca adınıza işyeriniz ne kadar prim göstermiş bunları çok basit şekilde öğrenebilirsiniz sevgili SGK.NET kullanıcıları ve misafirleri.

Öncelikle Tc kimlik numaralarınızı yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Eğer TC KİMLİK NO yanımda diyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayarak üstteki alana TC kimlik numaralarınızı yazıp hemen altında sizler için oluşturulmuş 4 haneli kodu da girerek sorgulama yapınız. 12 aylık dökümanınızı görebileceksiniz.

SON 12 AYLIK HİZMET DÖKÜMÜMÜ SORGULA

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı borçlanması talep formu başvuru formu indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Son 12 ay ssk sgk sorgulaması için yapılması gerekenler SON 12 AYDA HİZMETİ VAR MI?,son 12 ay ssk,ssk son12,ssk sorgulama son 12 ayın,son 12 ayda hizmeti var mi makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Son 12 ay ssk sgk sorgulaması için yapılması gerekenler makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Son 12 ay ssk sgk sorgulaması için yapılması gerekenler” için 4 yorum

 1. osman arslan diyor ki:

  ben niçin sgk dökümanimı göremiyorum herşeyimi doguyazdgm halde sorunney anlamadm

 2. tufan bal diyor ki:

  mehmet e.sgk ya gir ordan senden bilgi ister herşeyin orada var

 3. cengiz bağdatli oğlu diyor ki:

  zorunlu emeklılık neden çıkarmıyor devlet çök sayıda çaykurda emeklısı dolan var emeklı olmuyorlar bunlara bır duzenleme getırmelerı lazım işsizlerede bunların emeklı olmasını beklıyor

 4. mehmet güçel diyor ki:

  ben devlet şifresi aldım iptal olmuş arkadaş boyna şifre parasımı verecez sigorta primlerimi takip edemiyorum buna bir çözüm bulalım

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.