Haber

Sgk Ssk sorgulama şifresiz tc kimlik numarası ile artık mümkün


Merhabalar değerli misafirlerimiz, Şifresiz Sgk yada Ssk sorgulamasını artık yapabileceğinizi biliyor musunuz ?

Bunun şunları yapmanız gerekiyor. Öncelikle Tc kimlik numaranızın yazdığı kimliğinizi hemen önünüze alıyorsunuz. Daha sonra BURAYI TIKLAYARAK ilgili linke gidiyorsunuz.

Bu linke girdikten sonra sırasıyla

Tc Kimlik Numranız

Baba Adınız

Nüfus il

Nüfus ilçe

Cilt No

Aile sıra no

Doğum tarihini ise gün ay yıl olarak girdikten sonra güvenlik kodunu giriyorsunuz ( güvenlik kodu sayfa her yenilendiğinde sistem tarafından otomatik olarak değişmektedir ) Daha sonra da aşağıdaki sorgula butonuna basıyorsunuz.

Sistem sizin isminizi yazarak Hoşgeldiniz diyor. Bu hoşgeldiniz yazısının hemen altından tüm sorguları tek tek yapabilirsiniz.

Konu ile alakalı sorunu olan kişiler bu konumuza yorum yazarak bizlerden yardım isteyebilir.

SGK.NET

Bir önceki yazımız olan Gelir testi yaptırmayanlar ne olacak ne kadar ceza ödeyecekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SGK.NET Google Aramaları:

ssk sorgulama tc kimlik ile,ssk sorgulama tc kimlik,tc kimlik no ile ssk sorgulama 2012,tc kımlık no ıle ssk sorgulama,tc no ile ssk sorgulama şifresiz,tc no ile ssk sorgulama,tc ile ssk sorgula,ssk sorgulama tc kimlik no ile 2012,tc kimlık ile ssk sorgulama,tc no ıle sgk sorgulama
Pazartesi, 09 Nisan 2012, 10:14


“Sgk Ssk sorgulama şifresiz tc kimlik numarası ile artık mümkün” için 8 cevap

  1. ya güvenlik kodu ne acil yardım tc falan yzıyom allta
    vermiyo güvenlik kodunu

  2. maaş sorgulamamı giremiyorum ifresi giriliyo deniliyor ama olmuyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  3. bir iş yerinde diyelimki 1 ay çalıştık ve işten ayrılmak zorunda kaldık,veya işten çıkarıldık.sigota piriminin yattığını yada yatmadığını 2 ay sora öğreniyoruz.bu kadarda saçmalık olurmu.ya sigortamız yatmamışsa nasıl kanıtlayacağız.

  4. güvenlik şifresi nasıl alınır emekli sandığı sicil numaramı unuttum öğrenmek istiyorum

  5. 17.03.1977 nurcan bingöl manisa akhisar doğumlu ssk ve güncel bilgiler

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
gelir testi
Gelir testi yaptırmayanlar ne olacak ne kadar ceza ödeyecekler

Gelir Testi uygulaması çıktığında son süre olarak sizlere 29 02 2012 mesai bitimine kadar il ilçe sosyal yardımlaşma ve dayanışma...

Kapat