Sgk Evrak Takip sorgulama

Ssk evrak takibi sorgulama sayfası nedir buradan neler yapılır ?

Birazdan sizleri yönlendireceğimiz link üzerinden aşağıda yazılan şeylerin sonuçlarını ve işlem aşamalarını sorgulayabileceksiniz.

Sigortalı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi

Evrak kayıt ve takip sistemi

4.C Emeklilik işlemi evrak takibi

2022 Evrak Takibi ( özürlüler için )

Bu linke SGK EVRAK TAKİBİ linki ile ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ssk Sgk Emekli Maaşım Bağlandı mı Sorgulamak başlıklı makalemizde tc no ile emeklilik sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

sgk evrak takibi sorgulama,sgk evrak takip sorgulama,Bakur GÜVENLİK KURUMU EVRAK KAYIT VE TAKİP SİSTEMİ ARAMA SAYFASI,bakur yurtdısı hesabımı nasıl takıp ederim,sgk evrak takibi emeklilik,sgk evrami nasil takip ederim,uyg sgk gov tr/ evrak takibi
Sgk Evrak Takip sorgulama makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgk Evrak Takip sorgulama” için 23 yorum

 1. İhsan Özmen diyor ki:

  İyi çalışmalar diliyorum,

  SGK ile anlaşması olan İstanbul Bahçelievlerdeki Medical Park Hastanesinde eşime kanser teşhisi konuldu ve ameliyata karar verildi. Zamanın kısıtlı olmasından dolayı, ameliyatı SGK ile anlaşması olmayan Amerikan Hastanesinde yaptırttık. Masraflarımızın SGK ıle anlasması olan Medical Park hastanesindeki ameliyat tutarı kadarını alabilmemiz için, takip etmemiz gereken yol hakkında bilgilendirilmemizi, saygılrımla arz ederim.

 2. bentolga diyor ki:

  2022özürlümaaşıiçinbaşvurudabulundumhalengelmedi 26/4/2012.tarihindegelmedi

 3. turan diyor ki:

  Merhabalar 2022 maaşı için başvuruda bulundum.11-10-2012 tarihinde evrak takipten baktığım zaman kişiye ait kayıt bulunamadı..??

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
mahkeme sorgula
Tc Kimlik no ile mahkeme sorgulama

Tc kimlik numarası ile mahkeme öğrenme ve sorgulama nasıl yapılmaktadır ? Adalet Bakanlığı'nın yeni projesi olan UYAP yani diğer ismi...

Kapat