Haber

Sgk Evrak Takip sorgulama


Ssk evrak takibi sorgulama sayfası nedir buradan neler yapılır ?

Birazdan sizleri yönlendireceğimiz link üzerinden aşağıda yazılan şeylerin sonuçlarını ve işlem aşamalarını sorgulayabileceksiniz.

Sigortalı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi

Evrak kayıt ve takip sistemi

4.C Emeklilik işlemi evrak takibi

2022 Evrak Takibi ( özürlüler için )

Bu linke SGK EVRAK TAKİBİ linki ile ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ssk Sgk Emekli Maaşım Bağlandı mı Sorgulamak başlıklı makalemizde tc no ile emeklilik sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

sgk evrak takibi sorgulama,evrak takibi sorgulama,sgk evrak takip sorgulama,SSK Evrak Takibi Sorgulama,ssk takip sorgulama,sgk evrak takip sistemi,sgk takip,sgk evrak izle,sşifresız ssk takıp nosu,emekli gov tr bilgi evrak takibi servlet1
Pazartesi, 26 Mart 2012, 11:17


“Sgk Evrak Takip sorgulama” için 23 cevap

  1. İyi çalışmalar diliyorum,

    SGK ile anlaşması olan İstanbul Bahçelievlerdeki Medical Park Hastanesinde eşime kanser teşhisi konuldu ve ameliyata karar verildi. Zamanın kısıtlı olmasından dolayı, ameliyatı SGK ile anlaşması olmayan Amerikan Hastanesinde yaptırttık. Masraflarımızın SGK ıle anlasması olan Medical Park hastanesindeki ameliyat tutarı kadarını alabilmemiz için, takip etmemiz gereken yol hakkında bilgilendirilmemizi, saygılrımla arz ederim.

  2. 2022özürlümaaşıiçinbaşvurudabulundumhalengelmedi 26/4/2012.tarihindegelmedi

  3. Merhabalar 2022 maaşı için başvuruda bulundum.11-10-2012 tarihinde evrak takipten baktığım zaman kişiye ait kayıt bulunamadı..??

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
mahkeme sorgula
Tc Kimlik no ile mahkeme sorgulama

Tc kimlik numarası ile mahkeme öğrenme ve sorgulama nasıl yapılmaktadır ? Adalet Bakanlığı'nın yeni projesi olan UYAP yani diğer ismi...

Kapat