Sgk emeklilik başvuru dilekçesi

Sgk ssk emeklilik başfuru formu / dilekçesi örneği ? Emeklilik dilekçesi nasıl yazılır hakknda yararlı bilgiler…

Emeklilik için gereken şartları taşıyor musunuz ? Ne zaman emekli olacaksınız ? Dilerseniz bunu sizin yerinize NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM linkinden yapıyoruz. Eğer sizler emekliliği hak etmişseniz yapacağınız tek birşey kaldı demektir. Sgk Emeklilik başvuru formu /dilekçesi örneğini doldurarak başvuruda bulunmanız müraccat etmeniz gerekiyor.

Bunun için hemen aşağıdaki linkten başvuru dilekçesini indirebilir, eksik bölümleri doldurarak ilgili kuruma verebilirsiniz.

SGK EMEKLİLİK BAŞVURU DİLEKÇESİNİ İNDİR

 

Bir önceki yazımız olan Kaç yaşında emekli maaşı alabilirim ? başlıklı makalemizde ne zaman emekli olabilirim ve ne zaman emekli olurum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sgk emeklilik başvuru dilekçesi emeklilik dilekcesi,sgk emeklilik başvuru dilekçesi,sgk emeklilik dilekçesi örneği,emeklilik dilekçesi ne zaman verilmeli,Emeklilik Başvuru Formu makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


Sgk emeklilik başvuru dilekçesi makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgk emeklilik başvuru dilekçesi” için 8 yorum

 1. Şaahin diyor ki:

  eyyyyy sgk üç gündür emeklilik dilekçesi örneğini arıyorum neden sitenizde yok.
  Diyorsunuzki sgk kurumlarında dilekçe yazanlar var Trabzon sgk müdürlüğünde neden yok…
  Emeklilik işlemleri için Tahsis talep ve beyan taahhüt belgesini aldım kurumdan…Dedilerki doldur bize getir…Doldurmasına doldurayım da benim gibi cahil biri o belgede yazanları nasıl anlayıp doldursun…
  Ey sgk Kurumun içi memurlarla dolu ama iş niye ağır gidiyor…Bu memurlar orada ne yapmak için bulunuyorlar bizler bilmiyoruz…Sizler biliyormusunuz

 2. durdu diyor ki:

  yaklasık 5.5 hafta once emeklılık dılekcesi verdim ne zaman sonuclanır?

 3. meliha şimşek diyor ki:

  01/061969 doğumluyum. 1990 yılının 22 şubatta işe başladım. 5400 iş günün var ortalama 2000 tl brüt ücret. şu anda emeklilik işlemlerini başlatabilirmiyim.ve ne ne kadar emekli aylığı bağlanır.

 4. Admin diyor ki:

  Merhabalar sevgili Gurbet,

  Bu tür bir durumda dilekçe ile ssk müdürlüğüne baş vurmanız gerekiyor.

  Saygılar.

 5. benim ssk diyor ki:

  benım ssk 7000 ama baskalarının ustune cıkıyor bunları toplamak ıcın ne yapmalıyım heryolu denedım ama gunlerım ısım benzerlıgı nedenı ıle baskalarının ustune cıkıyor bukadarda olmazkı

 6. ALİ kaya diyor ki:

  1981 yılında bağkur a girişim var 3 aylık prim ödemesi gözüküyor. topslam hizmet sürem 17.5 yıl ne zaman emekli olabilirim. teşekkürler

 7. turan bala karapınar köyü karasu sakarya diyor ki:

  1982 yılında trafik kazası geçirdim ve 1984 yılından 2001 yılnakadar bagkur ödedim 2002 den 2010 yılınakadar ssk ödemem var trafik kazası durumundan askerlige elverişlidegildir ortapedik kol ve bacaklarımda kalıcı sakatlıgım var 1967 dogumlu 45 yaşındayım artık sakatlıgım calışmama engel oluyor. emekliligimi istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

 8. fevzi dilek diyor ki:

  nezaman emekli oluruz

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.