SGK Borcu Yoktur Belgesi

sgk borcu yoktur belgesi,sgk borcu yoktur belgesi alma,e borcu yoktur yazısı ve başvuru formları,sgk borcu yoktur uygulaması

Merhabalar sgk.net takipçileri.Eski dönemlerdeki gibi SGK Borcu yoktur yazısını alabilmek için Kurumlara gidip saatlerce beklemeye artık son verildi.İnternet ortamından online olarak SGK Borcu yoktur yazısını alabilmeniz mümkün.Devletin internet ortamlarında bizlere sunduğu E-devlet sistemi be şifresiz olarak da SGK Kurum sayfasında devlet dosyalarını bulmamız mümkün kılındı.

 

Bu sistem sayesinde istediğimiz dosyaya internet üzerinden ulaşabiliyor ve istediğimiz zaman bilgisayarlarımıza indirebiliyoruz ve hemen sorgulamalarını yapabiliyoruz.SGK Borcu yoktur belgesine e-devlet ve SGK’nın resmi sitesi olan sgk.gov.tr gibi sitelerden ulaşabilirsiniz.

 

E BORÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SGK Başvuru için gerekli belgeler;

* Taahhüt belgesi

* Aktivasyon onay formu

* Başvuru formu (Çalışanlara özel)

* Başvuru formu (İşverenlere özel)

E- BORCU YOKTUR SİSTEMİ NASIL KULLANILIR?

Yukarıdaki resim örneğimizde görüldüğü gibi E borcu yoktur sayfasına kullanıcı adı,iş yeri şifresi,sistem şifresi ve güvenlik kodu bölümlerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir.Bu bilgileri SGK Müdürlüklerinden temin edebilirsiniz.Kullanıcı adınız 2 kelimeden oluşmaktadır.Giriş sayfasında – kısmından sonra ikinci kelimeyi yazmanız istenecektir.Sistem şifresi ve iş yeri şifresini size verildiği gibi girdikten sonra güvenlik kodunu da resimde gördüğünüz gibi aynısını girin ve giriş butonuna basın.Bu şekilde e-borcu yoktur uygulamasına girmiş olacaksınız.

E-BORCU YOKTUR TAAHHÜT BELGESİ VE BAŞVURU FORMLARI için>>>>tıklayınız

E-Borcu Yoktur Belge Kontrol

Belge kontrolü yapabilmeniz için öncelikle bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yaptıktan sonra size SGK tarafından verilen belgenin en üst tarafında bulunan barkod numarasını sisteme aynı şekilde girmelisiniz.Bu şekilde e-borcu yoktur uygulamasını aktive etmiş olacaksınız.

SGK BORCU YOKTUR UYGULAMASI için>>>>>>tıklayınız

Bu sistemi aynı zamanda ssk borcu yoktur ve vergi dairesi borcu yoktur sorgulamaları da gerçekleştirilmektedir. Bu belgeler istediğiniz zaman bir internet bağlantısı kadar yakınınızdadır.

 

Bir önceki yazımız olan SGK İşten Çıkış Bildirgesi Hakkında başlıklı makalemizde sgk işten çıkış bildirgesi, sgk işten çıkış bildirgesi hakkında bilgiler ve sgk işten çıkış bildirgesi indir hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK Borcu Yoktur Belgesi sgk borcu yoktur yazısı,sgk borcu yoktur,e borcu yoktur,sgk borcu yoktur yazısı alma,sgk e borcu yoktur başvuru formu makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


SGK Borcu Yoktur Belgesi makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.