Sgk borcu yoktur belgesi

Sgk borcu yoktur belgesi nasıl alınır ? SGK borcu yoktur başvuru formu dilekçe ve dilekçe örnekleri

Gelişen teknoloji ve internet mecralarının hızla yükselmesinden dolayı e-devlet sisteminden artık e-borcu yoktur uygulamasına girerek borcu yoktur belgesini alabiliyorsunuz. Eski mükelleflerin hatırlayacağı üzere, daha önceki borcu yoktur başvurularnda beklediğimiz süreyide düşünecek olursak. Yeni sgk borcu yoktur belgesinin alınması olayının ne denli kolay ve zahmetsiz olduğu ortayaçıkacaktır.

Öncelikle bir kereye mahsus bağlı bulunduğunuz SGK il müdürlüklerinden e-borcu yoktur aktivasyonunuzu yaptırmanız icap etmekte. Bu başvuruları tam ve eksiksiz olarak yapmanız için word belgesi olarak hazırlanmış tüm dosyaları sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Sizler için virüs taramasından da geçirerek sitemize eklediğimiz bu dosyanın muhteviyatı aşağıdaki şekildedir.

Sgk E-Borcu Yoktur Taahhüt Belgesi ve Başvuru Formları
SGK E-Borcu Yoktur Taahhüt Belgesi ve Başvuru Formları İçindekiler; E-Borcu Yoktur Taahhut Belgesi – e-Borcu Yoktur Başvuru Formu (Gerçek Kişi İşverenler) – E-Borcu Yoktur Başvuru Formu (Tüzel Kişi İşverenler) -E-Borcu Yoktur Başvuru Formları Doldurma Kılavuzu

BURADAN TÜM FORUMLARI TIKLAYARAK İNDİRİNİZ !

Bu belgeleri eksiksiz olarak doldurduktan ve e-borcu yoktur uygulamasını aktive ettikten sonra ise aşağıdaki linkten e borcu yoktur uygulamasına girerek talepte bulunabilirsiniz.

E -BORCU YOKTUR LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

E-Borcu Yoktur Sorgulama İçin tıklayınız

E-Borcu Yoktur Belgesi Kontrol Uygulaması

NOT: Yukarıdaki link SGK sitesindeki sorunlar ve yoğunluk dolayısı ile ara ara çalışmayabilir bilginiz olsun.

SGK.NET

 

Bir önceki yazımız olan Doğum izni 2012 hakkında bilmeniz gerekenler başlıklı makalemizde 2012 doğum izni kadın, doğum izni süresi ve doğum izni süresi ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

e sgk borcu yoktur,e borcu yoktur başvuru formu taahhütname,e devlet borcu yoktur yazısını nerden alabılırım,e-borcu yoktur taahhüt belgesi word,sgk borcu yoktur dilekçesi,sgk borcu yoktur yazısı alma dilekçesi örneği
Sgk borcu yoktur belgesi makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgk borcu yoktur belgesi” için 1 yorum

  1. esma yavuz diyor ki:

    merhaba sistemdeki kullanıcı adı nerden alınır .sistem sifresi nerden alınır. işyeri şifresi nerden alınır. bu konu hakkında hiçbir bilgim yok yardımlarınızı ricada bulunur.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
doğum izni 2012
Doğum izni 2012 hakkında bilmeniz gerekenler

Doğum öncesi ve sonrasında annelere verilen birçok yasal hak var. Peki siz bu haklarınızı biliyor musunuz? Yanıtınız “hayır” ise Er...

Kapat