Müstehaklık belgesi nedir nereden alınır ?

Müstehaklık sorgulama belgesi nereden alınır ? Müstehaklık sorgulama 4a

SGK’nın resmi internet sitesinde SSK Müstehaklık Sorgulaması yapabilirsiniz. SSK Müstehaklık Sorgulaması için, önce aşağıda bulunan  bağlantıya, sonra da açılacak sayfada “E-Hizmetler” bağlantısına tıklayın.

SGK MÜSTEHAKLIK SORGULAMA LİNKİ

Önünüze gelecek ekranda “TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi” bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada “Müstehaklık Sorgulama 4A” linkine tıklayarak, SSK Müstehaklık Sorgulaması yapabilirsiniz. SSK Müstehaklık Sorgulaması’nı “edevlet şifresi” ile turkiye.gov.tr adresinden de görebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kıdem tazminatı alırken ne yapmalıyım ? başlıklı makalemizde işveren tazminatımı ödemiyor, işveren tazminatımı vermiyor ve tazminat ödenmezse ne yapmalıyım hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

müstehaklık belgesi nedir,müstehaklik belgesi,müstehaklık belgesi nasıl alınır,mustehaklik belgesi nerden alinir,sgk müstehaklık belgesi nasıl alınır,mustehaklik belgesi nerden alinir ankara,müstehaklık belgesi nereden alınır,müstahak belgesi,sgk müstehaklık belgesi nedir,SGK müstehaklık belgesi nedır ne nerden alınır?
Müstehaklık belgesi nedir nereden alınır ? makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
18_b
Kıdem tazminatı farkları 2012 hakkında bilgiler

KIDEM TAZMİNATI FARKLARINIZI İŞVERENDEN İSTEYİN/KAMU ÇALIŞANLARI SON RESMİ GAZETE DEĞİŞİKLİKLERİNE DİKKAT ÇEKİYORUM KIDEM TAZMİNATI FARKI 01/06/2012 Tarihli Resmi Gazete de yayınlanan...

Kapat