İlişiksiz belgesi online başvuru nasıl nereden alınır hakkında bilgiler

İlişiksiz  belgesi nedir nasıl çıktı alınır ?

Sgk.gov.tr tarafından verilen hizmetlerden birtanesi de İlişiksiz Belgesi başvuru linkidir. İLİŞİKSİZ BELGESİ BAŞVURU linkine tıklayarak ilişiksiz belgesini online şekilde bilgisayarlarınız üzerinden alabilir ve çıktıyı yazıcı vasıtası ile yazdırıp lazım olan yere verebilirsiniz.

İLİŞİKSİZ BELGESİ ONLİNE BAŞVURU LİNKİ

 

Bir önceki yazımız olan 6111 Sgk borç yapılandırma sorgulama ödemesi 2012 hakkında detaylı bilgiler başlıklı makalemizde 6111 yeniden yapılandırma 2012 ve 6111 yeniden yapılandırma dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

askerlik ilişiksiz belgesi nasıl alınır,askerlik ilişkisiz belgesi,sgk ilişiksizlik belgesi dilekçe örneği
İlişiksiz belgesi online başvuru nasıl nereden alınır hakkında bilgiler makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“İlişiksiz belgesi online başvuru nasıl nereden alınır hakkında bilgiler” için 1 yorum

  1. orhan kıvrak diyor ki:

    bina inşaatımı 31.03.2008 tarihinde zemin kat bitirmiş bulunmaktayım yapı kullanma izin belgesi almadım l nci kat inşaatınada 2013 yılında başlamış bulunmaktayım zemin kat inşaat dosyası kapandı 1 nci kat bina inşaatımın şifresi ile ilişiği yoktur belgesi talep edelirmi bilgilenmek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
sgk borç yapılandırması
6111 Sgk borç yapılandırma sorgulama ödemesi 2012 hakkında detaylı bilgiler

2012 2013 6111 Sgk borç yapılandırması başvuru formu, borç yapılandırması nasıl yapılır nereye baş vurulur ? 6111 yeniden yapılandırma başvurusu...

Kapat