Haber

E devlet şifresiyle sorgulama yapma


E-devlet şifresiyle sgk sorgulamasında değişiklik yapıldı

Gelişen teknolojiyle birlikte daha önceden kurumlara gidilerek yapılan işlemlerde devlet, bu işlemlerin tamamını şifre ile internet üzerinden yapılmasına, hem güvenlik hemde kolaylık sağlamıştı. Fakat bizler şifrelerimizi ilk alışta ödediğimiz 1 tl yerine, şifrenin yada şifrelerin kaybedilmesinden dolayı 10 tl ödemek zorunda kaldık.

Bu sistemi Devlet şu anda yine değiştirdi sevgili SGK.NET kullanıcıları ve misafirleri. Tüm işlemleri yine eskisiden olduğu gibi şifresiz yapabiliyorsunuz.

Şifresiz olarak yapabileceğiniz bağzı işlemler ve konu linkleri aşağıda belirtilmiştir.

TC İLE ŞİFRESİZ HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

TC KİMLİK NO İLE ŞİFRESİZ 4A SORGULAMA

Bu konuyla alakalı sorularınızı bizlere bu başlık altından yöneltebilir, cevaplar alabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tıbbi Malzeme Ödeme Kriterleri hakkında bilmeniz gerekenler başlıklı makalemizde tıbbi malzeme ödeme listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

ali rıza özsöyler
Perşembe, 12 Nisan 2012, 15:20


“E devlet şifresiyle sorgulama yapma” için 8 cevap

 1. askerlik borçlanmasını devlet ödüyormu 1600 gün sigortam var 4yıllıkta bağkur borcum var 1977 yılımart ayında sigorta başlangıcım var hala sigortalı olarak görünüyorum 3600 günden nasıl ve kaç yaşında emekli olabilirim 20/o9/1956 doğumluyum

 2. ben recep kılıçkayra insan kaynakları turızmgıda şirketin sahibi buşirketi 3ay önce devir aldım önceden ssk borcu varmış şimdi nasıl yapmam lazım yardımcı olurmusun

 3. Merhabalar Sayın Eşref DURNA,

  Sorunuzu yanlış konuya gönderiyorsunuz. Lütfen aşağıdaki yazılanları takip ediniz.

  Saygılar.
  Ne zaman Emekli Olabililrim ? linkimize tıkladıktan sonra buradan sizler için istenilen bilgileri eksiksiz olarak yine bu konu başlığı altından bizlere ulaştırmanız gerekiyor.

  Eğer İlk sigorta giriş tarihinizi bilmiyor iseniz,

  İLK SİGORTA GİRİŞ TARİHİMİ NE ?

  Yazı linkine tıklayabilirsiniz.

 4. soruma cevap cıkmadı dogum tarıhım 10-08-1973 sıgorta başlangıcım 15-11-1991 daha kac yıl calışmalıyım saygılarımla

 5. Yeni cikan yasaya göre askerlik pirimlerini devlet ödiyormu mesala ben 18 ay askerlik yaptim önceden ssk liydim askerden sonra almanyaya geldim simdi borclanarak emekli olmak istiyorum 1975 den ssk liyim yeni torba yasasinda böyle bir hak varmi ögrenmek istiyorum.

 6. BALIKESİR /KEPSUT HOTAŞLAR KÖYÜNDEN AYŞE BİRCAN, İKİ AY ÖNCE EŞİ VEFAT ETMİŞLERE 250 TL. MAAŞ HUSUSUNDA MURACAAT ETTİM. KABUL OLUNDUĞU SÖYLENDİ FAKAT MAAŞ BAĞLANDIMI ÖĞRENEMEDİK. NASIL ÖĞRENEBİLİRİM.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
tıbbi malzemeler
Tıbbi Malzeme Ödeme Kriterleri hakkında bilmeniz gerekenler

Sgk tarafından belirlenmiş tıbbi malzeme ödeme kriterleri için öncelikle listesine bakmanız gerekmektedir. Xls olarak hazırlanmış ve site yönetimi tarafından virüs...

Kapat