E borç sorgulama

İdarelerce borç sorgulama e-borç sorgulama sayfası hakkında bilgiler

Daha önceden sizlere E Borcu Yoktur Linkli konumuzda yine internet üzerinden zahmetsizce ve sıra beklemeksizin borçlarınızı sorgulayabileceğiniz sayfayı ve yararlı Sosyal Güvenlik Kurumu Linkini vermiştik. İdarelerce borç sorgulama işlemlerinin nereden nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

İdarelerce e-borç sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız, hemen aşağıda bulunan linke girerek işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

 

İDARELERCE E BORÇ SORGULAMA LİNKİ

Bir önceki yazımız olan Sgk Borç Sorgulama başlıklı makalemizde bağkur borç sorgulama, sgk borc durumu öğrenme ve sgk borç öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

e idarece borç sorgulama,idarelerce e bor? sorgulama,idarece borç sorgulama,idarece e borcu yoktur
E borç sorgulama makalesi Ana Sayfa, Ssk Haber kategorisinde yayınlanmaktadır.

“E borç sorgulama” için 5 yorum

 1. damla diyor ki:

  yapılandırmada vermiş olduğunuz süreçte son gün bugün olarak bildirilmişti fakat sistemler gittiği için ödeme sağlayamadık bizler gibi binlerce kobi işletmecisi bugün sizlerden bu sürecin uzatılmasını talep ediyoruz ilgili birimlerin bununla ilgilenmesini arz ederim

 2. Admin diyor ki:

  Selamlar Suna Hanım,

  Yapılandırma yaptırdığınızda size taksik döküm tablosu vermiş olmaları gerekiyordu. Eğer yapılandırmayı işyeri şifreniz ile online sistemden yaptırdı iseniz, bu sisteme giriş sağlayarak taksitlendirilmiş borçlar seçeneğinden bu dökümanı alabilirsiniz.

  Saygılar.

 3. suna diyor ki:

  merhabalar annemin isyeri kapandi ssk prim borcu yapilandirdik ancak hangi ay ne odeme yapacagimizi bilmiyoruz. taksit dokum tablosunu nerden ve nasil ogreniriz SAYGILAR..

 4. Admin diyor ki:

  Selamlar Seval Hanım,

  Yapılandırma denilen şey işverenleri ilgilendiriyor. Dolayısı ile hiç bir şekilde eski prim gün sayılarını kişisel olarak toptan geriye dönük ödeyemezsiniz.

  Saygılar.

 5. seval diyor ki:

  merhabalar annemin 1979 yılında 16 gün prpimi vardı ve bunun üzerine 8 ay kadar bu primin yatırdım ve halada yatırmaya devam ediyorum şimdide ssk yapılandırma diye gazetede bi ilan okudum annemin ssk sını toplan yatırıp emekli olma şanşı var mı bu yapılandırma nasıl bunun hakkında bilgi anmak istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Sgk Ssk Sorgulama Şifresiz Hizmet Dökümü Emeklilik 2022 Maaşı
Sgk Borç Sorgulama

Ssk Sgk Borç durumu öğrenme ve borç sorgulaması hakkında bilgiler Sgk borç sorgulama sistemi, yine diğer sorgulamalar gibi Sgk Müdürlük'lerine...

Kapat