Haber

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü sorgulama TC ile alma


Şifresiz olarak tc kimlik numaralarınızı kullanarak online şekilde hizmet döküm sorgulamalarını alabilirsiniz. Daha önceden Sgk Müdürlüklerine gidilerek ve sıra beklenerek alınan sonuçları, hiç bir şekilde yerinizden kalkmadan bilgisayarlarınız vasıtası ile sizlere nasıl alabileceğiniz anlatalım.

Sgk hizmet dökümü sorgulaması tc kimlik no ile şifresiz

Sizler şifresiz olarak sadece kimlik bilggilerinizi girerek SGK HİZMETİMİ SORGULA  linkine tıklayarak açılan sayfadan tc kimlik ve sizden istenilen diğer bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu girip aşağıdaki resimde görülen sorgula butonuna basacaksınız.

Şifresiz Tc İle Hizmet Dökümü Alma Sorgulama

Şifresiz Tc İle Hizmet Dökümü Alma Sorgulama

Bu sistemde ara ara sıkıntılar yaşanıyor girişte sıkıntı yaşayabilirsiniz lütfen giriş bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Bilgileriniz doğru ise ve sisteme girişte yine de sıkıntılar yaşıyorsanız, sayfayı yenileyerek işlemleri tekrar ediniz.

SGK.NET Google Aramaları:

sgk hizmet dökümü,ssk hizmet dökümü tc ile,Ssk hizmet dökumu,sgk hizmet dökümü tc ile,sgk hizmet dökümü şifresiz,Hizmet Dökümü Sorgulama,şifresiz sgk sorgulama,tc ile ssk hizmet dökümü,şifresiz hizmet dökümü,şifresiz sgk hizmet dökümü sorgulama tc ile alma
Salı, 19 Şubat 2013, 17:16


“Şifresiz SGK Hizmet Dökümü sorgulama TC ile alma” için 41 cevap

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
erken emeklilik
2013 yılı erken emeklilik son durum son gelişmeler son haberler

Türkiye nüfusunun giderek yaşlanması yetkilileri harekete geçirdi Türkiye nüfusunun giderek yaşlanması ve doğurganlık hızının düşmesine çare olacak önlemler geliyor. 7...

Kapat