Şifresiz SGK Hizmet Dökümü sorgulama TC ile alma

Şifresiz olarak tc kimlik numaralarınızı kullanarak online şekilde hizmet döküm sorgulamalarını alabilirsiniz. Daha önceden Sgk Müdürlüklerine gidilerek ve sıra beklenerek alınan sonuçları, hiç bir şekilde yerinizden kalkmadan bilgisayarlarınız vasıtası ile sizlere nasıl alabileceğiniz anlatalım.

Sgk hizmet dökümü sorgulaması tc kimlik no ile şifresiz

Sizler şifresiz olarak sadece kimlik bilggilerinizi girerek SGK HİZMETİMİ SORGULA  linkine tıklayarak açılan sayfadan tc kimlik ve sizden istenilen diğer bilgileri girdikten sonra güvenlik kodunu girip aşağıdaki resimde görülen sorgula butonuna basacaksınız.

Şifresiz Tc İle Hizmet Dökümü Alma Sorgulama

Şifresiz Tc İle Hizmet Dökümü Alma Sorgulama

Bu sistemde ara ara sıkıntılar yaşanıyor girişte sıkıntı yaşayabilirsiniz lütfen giriş bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Bilgileriniz doğru ise ve sisteme girişte yine de sıkıntılar yaşıyorsanız, sayfayı yenileyerek işlemleri tekrar ediniz.

SGK.NET Google Aramaları:

şifresiz ssk hizmet dökümü sorgulama tc ile alma,ssk hizmet dökümü sorgulama tc ile,SSK HİZMET DÖKÜMÜ TC İLE,sgk hizmet dkm tc ile,sgk sorgulama tc ile,şifresiz ssk sorgulama tc ile,tc ile ssk sorgulama hizmet dökümü,sgk hizmet dökümü tc ile,sgk hizmet dökümü alma,tc ıle hızmet dokumu
Şifresiz SGK Hizmet Dökümü sorgulama TC ile alma makalesi Ana Sayfa, SGK kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Şifresiz SGK Hizmet Dökümü sorgulama TC ile alma” için 41 yorum

  1. hasan yürük diyor ki:

    Sgk dõkümani istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
erken emeklilik
2013 yılı erken emeklilik son durum son gelişmeler son haberler

Türkiye nüfusunun giderek yaşlanması yetkilileri harekete geçirdi Türkiye nüfusunun giderek yaşlanması ve doğurganlık hızının düşmesine çare olacak önlemler geliyor. 7...

Kapat