Sgk hizmet dökümü sorgulama öğrenme

Tc kimlik no – numarası ile sgk ssk 4a 4b 4c hizmet dökümü sorgulama ve öğrenme işlemleri hakkında bilgiler.

Daha önceleri hizmet dökümünün nasıl olduğunu bilmiyorum hatırlayanlarınız var mı ? Gerçi sgk hizmet dökümü işkencesi için çokta geriye gitmeye gerek yok heralde bundan 5 yıl kadar önce kuyrukta çile çekilerek, bağlı bulunan şehirdeki müdürlüklere giderek sıraya giriliyor du. Hele daha önceki sigorta müdürlüklerinde tc kimlik numarasına işleme olayı yok iken verilen bir kart vardı pembeye benzer ondan da yazı silinmiş ise ve sizin ssk numaranız da bir yerde yazılı değilse yandınız :) Neyseki bunlar artık geride kaldı ve bu işlemler içinde saniyeler harcayarak sonuç alabiliyorsunuz.

Sgk hizmet dökümü sorgulamasını tc kimlik numarası ile öğrenme

Öncelikle kimliğinizi masanın üstüne yada klavyenin yanına koyuyorsunuz. Bir tarayıcıyı açarak adres çubuğuna aşağıdaki yazan yeri yapıştırın. Yada uğraşamam diyorsanız hiç birşey açmayın bu yazıyı okuyorsunuz aşağıdaki yere mause ile tıklayın o otomatik olarak sizi sayfaya götürecektir.

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

sgk hizmet

Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi görünen ekrandan bilgilerinizi yazıyorsunuz ve Tıklıyorsunuz sorgula linkine. Ki bu sorgulada sayfanın hemen en altında güvenlik kodundan sonraki bölüm değerli misafirlerimiz.

Giriş yaptıktan sonra sağ menüden 4A 4B 4C gibi seçeneklerden size uygun olanı seçerek bu işlemi bitiriyorsunuz. İsterseniz buradaki dökümleri bir yazıcı yardımı ile de dökmeniz mümkün olacaktır.

 

SGK.NET Google Aramaları:

sgk hizmet dkm,sgk hizmet dökümü,sgk hizmet dökümü sorgulama,egsm hizmet dökümü,egsm hizmet sorgulama,egsm sorgula,Sgk hizmet dökümü sorgulamasını tc kimlik numarası,sgk öğrenme
Sgk hizmet dökümü sorgulama öğrenme makalesi Ana Sayfa, SGK kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgk hizmet dökümü sorgulama öğrenme” için 8 yorum

 1. Rahmi kafalı diyor ki:

  Kaç gün sigortam var öğrenmek istiyorum

 2. mehmet kaya diyor ki:

  2040 yılın da emekli olursam ne kadar maaş alırım

 3. mehmet kaya diyor ki:

  emekli maşım ne kadar olur

 4. atakan gök diyor ki:

  SGK SORGULAMA

 5. sunay kara diyor ki:

  kaş günüm var işe giriş 1993

 6. Admin diyor ki:

  Selamlar Cebrail Emül,

  Dilekçenizi verdiğiniz yerden sorgulama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Normalde 45 gün içinde sonuçlanması gerekiyor.Bu arada diyelim ki üç ay sonra sonuçlandı siz ilk başvuru tarihinizden itibaren emekli olacağınızdan dolayı içeride paranız kalmaz ve toplu para alabilirsiniz bilginiz olsun.

 7. cebrail emül diyor ki:

  tc.no 21511804642 ben cebrailemül yaş ve günüm doldu 16 mayıs 20013de dilekçe verdim emekli olmak için 50 gün oldu halen sonuçlanmadı daha çok bekliyecekmiyim sigorta no 15297256 saygılarımla arz ederim tlf no 05377968537

 8. kenanbayazıt diyor ki:

  toplamgünsayımıöğrenmek için.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yasa takilanlar
Emeklilikte yaşı bekleyenlere müjde 2013

2013 yılı içinde emeklilikte yaşa takılanların son durumu son gelişmeler en son güncel haberler Hatırlarsanız internet siteleri üzerinden " emeklilikte...

Kapat