Sgk e bildirge şifre talep formu

Sgk e bildirge şifre talep formu hakkında bilgiler sifre talep formu indir Sizlere daha öceden sgk e bildirge formu konumuzda öncelikle talep formunu indirmeniz gerektiği hususunu anlatmıştık. E bildirge giriş bölümünden siteye erişmeden önce kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi oluşturmak için sgk e bildirge talep formuna ve sgk e bildirge şifre talep formuna ihtiyacınız var. Sgk e bildirge şifre talep formunu indirmek için SGK E BİLDİRGE TALEP FORMU linkine tıklayabilirsinz.

2012-03-26


Yorum Gönder

 1. ali abay diyor ki:

  özel sektörler bize maaşlarımızı vermiyor sigortalarımızı yapıyorlar diye milletimizin sesi çıkmıyor yapılıyor ise oda malum hükümetimizin en kısa zamanda bu soruna çözüm bulması gerekiyor akibetimiz belli degil verdikleri yediyüzliraya geçinmek zor bukonuda yardım bekliyoruz. BÖYLE OLURSA PATRON KALLEŞ İŞÇİ KALLEŞ OLUR KÖTÜ SONUÇLAR OLUR ONUN İÇİN maaşları ödemeyen şirketlere CEZA uygulanmalı anlayışınız için TEŞEKKÜEDERİM.

  1. orhan erhan diyor ki:

   bağkur borcumu öğrenmek için 45 dakikadır uğraşıyorum.yapanların ellerine sağlık([email protected]*+#&)şahene bir rezil sayfa kurulmuş.hiçbir cavaba ulaşılamıyor.bir de utanmadan görüş düşünce ve sorularımızı ulaştırmamızı istiyorsunuz.siz vatandaşlarımızla dalga mı geçiyorsunuz?ilgililer her halde bu sayfayı görmüyorlar?

   1. fusun coskun diyor ki:

    Merhaba, Ben 57 yasinda bir emekliyim. 86 yasindaki hasta anneme refakat etmesi icin yabanci uyruklu bir bakici buldum, CSGB muraacatimi yaptim, cevap bekliyorum. Calisma musaadesi geldigi takdirde, Anittepe de oturdugum icin Ulucanlar SGK ya basvuracagimi ogrendim. Konut isyeri kaydi ve yabanci sahsin sigorta islemleri baslatilacakmis. Bunun icin benden ne gibi evraklar isteyecekler acaba? e-bildirge sifresi den bahsettiler. Nasil alinir? Bunlarla ilgili nereden alabilirim lutfen bana yazar misiniz? Aylik sigorta primlerini nasil odeyecegim. Yardimlariniz icin tesekkur eder, saygilar sunarim. Fusun Coskun

    1. KORAY BURGAZ diyor ki:

     1 aylık deneme sürecim bitti sigorta işlemlerimi online yaptılar .işyerinde sigortalıyım ama sgk ya bildirmedim internetten bildirsem işleme girermi ? 506 848 11 60 bildirirseniz sevinirim ilginize teşekkür dileklerimi sunarım.iyi günler

     Etiketleri :