Sgk e bildirge formu

Sgk e bildirge giriş hakkında bilgiler

Yeni yasaya göre yapılacak tüm işlemler artık internet üzerinden hallediliyor. Öncelikle sgk e bildirge bölümüne girmek için sgk e bildirge forumu ve sgk e bildirge şifresi talep forumlarını doldurmalı ve ssk müdürlüğüne teslim etmelisiniz.

Tesliim edildikten sonra ilgili memur tarafından size verilecek süreler çinde giderek şifre ve giriş bilgilerini alıp SGK E-BİLDİRGE linkinden ise sisteme girş yapacaksınız.

Sgk e-Bildirge forumunu sitemz üzerden indirebilirsiniz, virüs taraması yapılmıştır. BURADAN FORMU İNDİRİN

SGK.NET Google Aramaları:

ebildirge sgk,sgk e bildirge
Sgk e bildirge formu makalesi Ana Sayfa, SGK kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgk e bildirge formu” için 9 yorum

 1. aykut artırdıoğlu diyor ki:

  sitemizde bekçi olarak çalışan için risk analizi acil eylem planı nasıl yapılır.

 2. kadir ertekin diyor ki:

  sgk e bildirge

 3. kadir ertekin diyor ki:

  sgk sorgulama

 4. Admin diyor ki:

  Merhabalar Osman Bey,

  Tahakkut etmiş ve ödemediğiniz bir borcunuz yok ise indirimden kesinlikle faydalanabilirsiniz. Menü seçimini yaparken dikkatli olun lütfen dediğimiz üzere borcunuz yok ise kesinlikle indiriminiz olmalıdır.

 5. OSMAN GÜZEL diyor ki:

  İyi günler, Ben apartman yöneticisiyim. Bu aya kadar kapıcımızın aylık bildirimleri bir muhasebe bürosu tarafından yapılıyordu. Bu aydan itibaren e-bildirge ile tarafımdan yapılacak. Girişi yaptım, ancak tahakkuk kontrolde 5510 sayılı yasa indirimimden yararlanamıyorum. Zira e-bildirge adımlarında bununla ilgili herhangibir menü veya bölüm yok. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.
  Saygılarımla, Osman Güzel

 6. Admin diyor ki:

  Selamlar Sevim Hanım,

  Emeklilik işlemlerinizi kabul ederek 3600 günden emeklilik işlemlerinizi yaptırmış ve bu doğrultuda emekli olmuşsunuz. Dolayısı ile maaşınız normal emekli maaşlarından biraz daha az yatıyordur. Bu konuyla alakalı, bağlı bulunduğunuz şehirdeki SGK emeklilik servisi ile görüşmeniz doğru olacaktır. Yüksek ihtimal ile de yapılacak birşeyin olmayacağını söyleyecekler.

  Saygılar.

 7. sevim kızılçukur diyor ki:

  KASIMIN 16 SINDA 2011 YILINDA MALLÜLEN EMEKLİ OLDUM 5002 GÜNÜM VARDI 3600 GÜNLE EMEKLİ OLDUM EMEKLİ AYLIĞIM EMEKLİ AYLIĞIM AZ NE YAPMAM GEREKİYOR

  BİLGİLERİNİZE SUNARIM.

 8. [...] daha öceden sgk e bildirge formu konumuzda öncelikle talep formunu indirmeniz gerektiği hususunu anlatmıştık. E bildirge giriş [...]

 9. [...] bölüme girebilmek için önceden SGK E BİLDİRGE FORMU doldurup müracaat etmeniz [...]

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
ssk işten çıkış
Sgk İşe giriş işten ayrılış

İşyerinizde çalışan sigortalı işçilerin girişlerini ve çıkışlarının takip edildiği link için SİGORTALI İŞE GİRİŞ VE İŞTEN AYRILIŞ linkine tıklamanız yeterli....

Kapat