Ek-52 Evlenme İkramiyesi formu ve dilekçesi

Evlenme yardımı ikramiyesi ve ödeneği nedir ? Alma şartları nelerdir. Ücreti ne kadardır ? Evlenme İkramiyesi talep formu

5510 sayılı Kanuna göre evlenme yardımı, ölüm aylığı alan kız çocuklara verilmektedir. Evlenmeleri nedeniyle, gelir veya aylıkları kesilmesi gereken kız çocuklarına, evlenmeleri ve talepte bulunmaları halinde almakta oldukları aylık veya gelirlerinin iki yıllık tutarı bir defaya mahsus olmak üzere evlenme ödeneği olarak peşin ödenir. ( 5510 sayılı kanun Madde 37)

Bunun için başvuru yapmak isteyen kişiler için hemen aşağıda doc. olarak belgeyi rarlayıp sitemize atıyoruz. İsteyen kişiler hemen aşağıdaki linkten bunu indirebilirler.

 

Ek-52 Evlenme İkramiyesi formu ve dilekçesi İndir

Ek-52 Evlenme İkramiyesi formu ve dilekçesi evlenme ikramiyesi dilekçesi,sgk evlenme ikramiyesi başvuru formu makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


Ek-52 Evlenme İkramiyesi formu ve dilekçesi makalesi Ana Sayfa, Sgk Ssk Formlar ve Dilekçeler kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ek-52 Evlenme İkramiyesi formu ve dilekçesi” için 1 yorum

  1. ramazan aydemir diyor ki:

    emekli sandığına bağlı yetim maaşı alıyor kız kardeşim.kendisi evlendi çeyiz parası talebinde bulunacak ne yapmalı dilekçeleri mail atabilirmisiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.