Gss prim borcu nasıl iptal edilir ?

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ?

Benim haberim bile yok adıma bir kağat geldi ve benim ortalama bin tl üzerinde gss prim borcum olmuş yahu bunu iptal ettirebilir miyiz ben üniversitede okuyorum bu konuda bilgisi olan var ise bana yazabilirmi çok müşkül durumdayım ki ben zaten okulda bile zor okuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne izlemeliyim nasıl iptal ettirebilirim bu gss borçlarını ?

11 Kasım 2013 tarihindeki prim borçları ile ilgili size bilgi vermeden şunu söylememiz gerekiyor. Gss prim borçlusu olabilmeninnde şartları var yani devlet herkese bu prim borçlarını göndermiyor. Yanlız geçtiğimiz yıl sonunda ortalama 5 milyon kişinin prim borcu olduğunu biliyorduk. Devletimiz de malum seçim zamanı olduğundan dolayı artık siz buna seçim için güzellik mi dersiniz bilemiyorum ne dersiniz, bu çalışmaya girecek ve 5 milyon gss prim borcu olanların http://www.sgk.net/gss-sorgulama/gss-prim-borcu-nasil-iptal-edilir.html borçlarını ödemeleri için yapılandırma yapacak. Yapılandırma olduğunda sitemiz üzerinden sizlere duyuru yapacağız.

 

Saygılar sunuyoruz.

SGK.NET

Bir önceki yazımız olan Gss prim borçlarına itiraz hakkı ( itiraz dilekçesi ) başlıklı makalemizde gss itiraz dilekçesi örneği, gss itiraz hakkı ve gss prim borçlarına itiraz için dilekçe hakkında bilgiler verilmektedir.

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ? gss borcu nasıl silinir,genel sağlık sigortası borcu nasıl iptal edilir,gss nasil iptal edilir,gss iptali,gss iptal makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Gss prim borcu nasıl iptal edilir ? makalesi Ana Sayfa, GSS Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Gss prim borcu nasıl iptal edilir ?” için 2 yorum

  1. hasan diyor ki:

    Ben bu uygulamanın tamamen yanlış olduğunu düşünüyorum,umarım herkes bunun farkındadır.Geliri olmayan bir insandan,bir vatandaştan belkide hiç gitmediği,gidemediği hastaneler için,yada sağlık güvencesi altında birim borcuna tabi tutulmasını haksız ve yanlış bir uygulama olarak görüyorum.

  2. bakım21 diyor ki:

    slmlar saygılar bu yazıyı yazan her kımse donup dolaşıp hep aynı yere gelıyorsunuz tatmın edıcı bır cevap almış değiliz sımdı dıyorsunuzkı gss borcuna yapılandırma veya silme anladıgım kadarıyla faizi sılnecek eee ana para mesela bana herhangı bır teblıgat bıle gelmedı ben teste gırmedım zorunlu teste gırme suresı içindede saglık sıgortasındanda yararlanmadım (hastaneye gıtmedım) herhangı bır guvencemde yok 2 bın borclanmışım yenı ogrendım faızı sılındı dıyelım hıc bırseyden yararlanmadım ama borcluyum ana parayıda bır mılyon taksıte bolseler bıle odeyemem yıne faiz işleyecek dön dolaş aynı yere gel oldukmu. bana bu borcun tamamının sılınme yolu yasal yolları varmı varsa bılgısı sitede paylaşabılırmı farklı sıtelerde sılınmesı konusunda 3 alternatıften bahsedıyordu bunlardan bır tanesı benım durumumla uyuşuyo yanı sure ıcınde herhangı bır saglık sıgortasından yararlanmamak bu torba yasa tasarısındamı değilmı saygılar lutfen konuyla tam bılgı sabıhı cevaplasın saygılarımla

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.