Emeklilerin intibak yasası ne zaman ödenecek intibak yasasında son durum nedir ?

2013 emekli intibak zammı ne kadar zam oranları tablosu ve çizelgesi – 2012 Emekli zamları ve zam oranları hakkında bilgiler

Herkese merhabalar, Türkiye’de bulunan emeklilerin 2013 yılı için intibak yasasından dolayı ne kadar zam alacakları merak konusuydu. İnternet üzerinden 2013 İntibak Zammı için hesaplama yapan uzmanlara göre gün sayısına göre zam alacak Emeklilerin tablosu aşağıdaki şekilde verilmiştir. Bu tablolar tam net olmamakla birlikte değerler üç aşağı beş yukarı bu şekilde olacaktır.

Biliyorsunuz Emekli İntibak yasası 8 Mart 2012 de resmen kabul edilerek hayata geçirildi. Çalışma Bakanı Faruk Çelik’in her basın toplantısında özellikle vurguladığı birşey vardı. Aslında bu zam değil de aylıkların yeniden ayarlanması ve hesaplanması durumundan sonra maaş artışı şeklinde bilinmelidir dedi. Unutmayın sevgili emekliler Bu yasadan sadece 2000 yılından önce emekli olan kişiler yararlanacak ve herkesin yararlandığı tutar birbirinden farklı olacaktır. Bunun nedeni ise emekli olunan günlerin hesaplanması şeklinde yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Emekli aylığı bilgisi sorgulama ekranı hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Emeklilerin intibak yasası ne zaman ödenecek intibak yasasında son durum nedir ? intibak yasasında son durum,intibak yasasında son durum 2015 mart,intibak yasasında son durum 2015,intibak yasası 2015,intibak yasası ne zaman ödenecek makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


Emeklilerin intibak yasası ne zaman ödenecek intibak yasasında son durum nedir ? makalesi Ana Sayfa, Emekli Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emeklilerin intibak yasası ne zaman ödenecek intibak yasasında son durum nedir ?” için 25 yorum

 1. Alper diyor ki:

  Annem 1962 doğumlu, eşinden ayri ve ev hanimi, tarım bağkura para yatiriyor .Ben lise öğrencisiyim ve vekaletim, annem üzerinde. Ne zaman emekli olablir?

 2. yasin diyor ki:

  iyi günler annem 2000 senesinin ilk ayinda emekli oldu intibaktan faydalanabilrmi?

 3. erdem diyor ki:

  merhabalar…benim babam okulda hademelikten emekli oldu ..1980 yılında acaba intibak yasasından yararlanıyor muşu anda 1.100 gbi bi emekli maaşı alıyo cevabınız bekliyorum teş. ederim şimdidsen

 4. tarhan diyor ki:

  selamlar.babam 18temmuz1988 tarihinde vafat etti acaba mamülen emeklioldu maaşınıda annem alıyor acaba 850 tl maaş alıyor acaba intibak yayasından yararlanıyormu?yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler..

 5. AYŞEGÜL diyor ki:

  babam 2002 de vefat etti,ama ne zaman emekli olduğunu tam bilmiyoruz,nasıl öğrenebiliriz..yaredımcı olursanız sevinirim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.