Emekliliğime ne kadar kaç gün var kaç yıl kaldı hakkında sorularınızı cevaplıyoruz

Emekliliğe kaç yıl kaldı emekliliğime kaç gün var ? Hangi şartlarda hangi yaşta kaç gün prim ödediğimde emekli olabileceğim ?

Merhabalar değerli Sgk.Net kullanıcıları ve misafirlerimiz, Yukarıdaki başlıkta yer alan soruları kendinize yöneltiyor ve cevaplar alamıyor iseniz. Bizler sizler için emekliliğinize ne kadar kaç yıl kaç gün kaldığını ve hangi şartları yerine getirmeniz halinde emekli olup olamayacağınızı hesaplıyor ve yine sizlere bildiriyoruz.

Bunun için lütfen aşağıdaki kriterlere uygun olarak bizlere bu başlık altından sorularınızı yöneltiniz.

Bizlere soru gönderecek kişilerin aşağıdaki örneğe uygun şekilde sormaları halinde gerekli hesaplamalar yapılarak yine bu başlık ve bu konu altından cevaplar gönderilecektir. Kriterlere uygun gönderilmeyen soruların cevaplanmayacağının altını da çizmek istiyoruz.

Aşağıdaki şekilde sorularınızı göndermelisiniz

 

Sigortalı İşe Başlama Tarihiniz Nedir gün ay yıl :

Doğum tarihinizi net olarak gün ay yıl şeklinde yazınız :

Toplam Sigorta Prim ödeme gün sayınızı yazınız :

Toplam Bağkur Prim ödeme gün sayınızı yazınız:

Askerliğinizi borçlandınız ve ödediniz mi ? Ödediyseniz kaç gün :

 

Yukarıdaki örneğe uygun bir soru gönderiminide sizlere uygulamalı olarak yapalım.

 

Merhabalar Ben Murat Çabuk

01.01.1986 sigorta başlangıcım 01.01.1971 doğumluyum Toplamda 5845 gün sigortam var bağkur ödemem yok askerliğimi 15 ay yaptım borçlanmadım ve yatırmadım. Halen sigortalı olarak devam ediyorum bir işyerinde. Acaba ne zaman emekli olabilirim ?

 

SGK.NET

SGK.NET Google Aramaları:

emekliliğime ne kadar kaldı,emekliliğime kaç gün kaldı,emekliliğime kaç yıl kaldı,emekli olmama ne kadar kaldı,emekliliğime ne kadar var,emekliliğe kaç gün kaldığını sorgulama,emekliliğe ne kadar kaldı,emeklime ne kadar var,emeklime ne kadar kaldi,ssk kaç günüm var

Emekliliğime ne kadar kaç gün var kaç yıl kaldı hakkında sorularınızı cevaplıyoruz makalesi Ana Sayfa, Emekli Haberleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekliliğime ne kadar kaç gün var kaç yıl kaldı hakkında sorularınızı cevaplıyoruz” için 165 yorum

 1. ABDULKADİR diyor ki:

  merhaba 02/01/1990 ssk başlangıcım var hiç boluğum yok ayrıca geriye dönük 18 ay askerlik boçlandım hala çalışıyorum nezaman emekli olabilirim? gün ay yıl olarak.saygılarımla.

 2. 04.01.1994 girişliyim 23.7.1974 dogumluyum aralıksız 657 devlet memuru olara calıştım 1 yıl ücretsiz dogum iznimi kullandı kac yaşaında kac yılında ememkliliğimi hakedecegimi ögrenmek istiyorum.

 3. akın tulukcu diyor ki:

  merhaba;
  25.06.1999 tarihinde ssk dan istege baglı sigortalı başladım 276 gün prim ödemem var. 01.07.2000 tarihinde tarım bagkuruna geçtim ve 4920 gün ödemem var toplam 5196 günüm var. Doğum tarihim 20.03.1956 dır.askerlik hizmetim ise 20 ay 600 gündür askerligi saydırmadım bu durumda ne zaman emekli olabilir acaba İlginize teşekkürler…

 4. Yahya Yalçın Tağtekin diyor ki:

  01.01.1990 sigorta başlangıcım.1773 gün ödemem var.30.03.1998’den beri öğretmenlik yapıyorum. Halen çalışmaktayım. doğum tarihim 24.01.1966. sigorta hizmetlerim artı 8 ay askerlik borçlanması dahil hizmet birleştirmem var. kaç yaşında (gün, ay, yıl) olarak hangi tarihte emekli olabilirim. Erken emeklilik için SSK’ya dönmem avantajlı mı? SSK’ya dönmeden geriye dönük borçlanarak emekli yaşım öne çekilebilir mi? SSK’ya geçersem emekli ikramiyesi alamaz mıyım? Acil yanıt bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla…

 5. mehmet özharıkcı diyor ki:

  01.08.1982 işe girişliyim ve 10.11.1967 doğumluyum bu güne kadar çalışıyorum toplam gün sayım 10.178 ne zaman emekli olabilirim. cevaplarsanız çok mutlu olurum ve şimdiden teşekkür ederim.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
sgk
Ssk Primim ödeniyor mu ? Yatmış mı kaç gün yatmış hakkında bilmeniz gerekenler

En çok merak edilen konulardan birtanesi de işçilerin sigortalılık durumlarını bilmeme olayıdır. Bunun için sizlere yardımcı olmak için tc kimlik...

Kapat