2014 emekli promosyon sorgulama

Tc ile emekli promosyon sorgulama öğrenme bulma

Bildiğiniz üzere devlet memurları bankalar üzerinden promosyon almaktalar. Özellikle hükümet seçim zamanına yakın emeklilerin de gönlünü fethetmek adına böyle bir girişimde bulunuyor. Daha doğrusu iki alternatif üzerinde durarak en yakın zamanda ( muhtemelen ödemeler seçimden önce olacak ) emeklilere promosyon verecekler. Bununla alakalı üzerinde durulan formül aşağıdaki gibi haber sitelerine düştü.

2014 yılı emekli promosyon haberleri, 2014 emekliye promosyon ne zaman verilecek ?

Değerli sgk.net kullanıcıları, biliyorum ki çok büyük bir emekli kitlesi memurların bankalardan aldığı promosyon gibi promosyon almak istiyor. Bu hususta çok sıcak bir haber ver Çalışma Bakanlığı tarafından masaya yatırılan promosyon için alternatifler şu şekilde sınalanıyor.

2 ALTERNATİF BULUNUYOR 

Konuyla ilgili çalışma başlatan Bakanlık, ilk olarak kamu bankalarıyla masaya oturmuştu. Önümüzdeki günlerde ise özel bankalarla promosyon buluşması yapılması gündemde. Bazı özel bankaların emeklilere promosyon vermeye sıcak baktığı belirtiliyor. Özel bankalar, daha Çalışma Bakanlığı yetkilileriyle pazarlık masasına oturmadan, maaş ödemesini kendilerine taşıyan emeklilere yıllık 200 liraya varan para ya da puan veriyor. Bu da promosyon pazarlıklarına ilişkin umutları artırıyor.
Emekliler için 2 alternatif konuşuluyor. İlkine göre; tüm emekliler ya kamu bankalarından ya da özel bankalardan promosyon alacak. Diğer alternatif ise memur emeklilerine kamu bankalarının, SSK  ve Bağ- Kur emeklilerine ise özel bankaların promosyon vermesi. Hayata geçecek uygulamanın hangisi olacağı ve ödenecek promosyonun miktarını önümüzdeki günlerdeki gelişmeler gösterecek. Emekliler, promosyon konusunun bir an önce anlaşmaya bağlanmasını istiyor.
EMEKLİ PROMOSYONLARI ÖDENECEĞİ ZAMAN BU SAYFADA LİNK AKTİVE EDİLECEKTİR.
Kaynak: tcemeklisorgulama.com

Bir önceki yazımız olan 2014 Emekli Promosyonları Ne oldu ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SGK.NET Google Aramaları:

Emekliye Promosyon 2014,Emeklilerin Promosyonu Ne Oldu 2014,emeklilerin promosyonu ne oldu 2014 yılı,memur emeklisine promosyon 2014 sorgulama,sqk promosyon sorgula
2014 emekli promosyon sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli Haberleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

“2014 emekli promosyon sorgulama” için 1 yorum

  1. hakan diyor ki:

    emekli promosyonlar noldu ödenmesi

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
emekli promosyonu
2014 Emekli Promosyonları Ne oldu ?

2014 yılı emekli promosyon haberleri, 2014 emekliye promosyon ne zaman verilecek ? Değerli sgk.net kullanıcıları, biliyorum ki çok büyük bir...

Kapat