edevlet giriş

E-devlet giriş yapmak için e devlet kapısı ve e bilgilendirme yönlendirme sisteminden yararlanabilir ve yine sizler için oluşturduğumuz e devlet giriş sayfamız hakkında doğru ve güvenilir yönlendirmelerden ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz sevgili Sgk.net misafirleri.

E devlet kapısına oluşturduğunuz e-devlet şifresi ve tc kimlik numarası ile girebilirsiniz. E devlet şifrelerini daha önceden postanelerden almış olmanız gerekiyor.Bunun İçin hemen aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

E – DEVLET GİRİŞ KAPISINA GİTME LİNKİ

E devlet şifreniz var ise e devlet giriş sayfasına yönlenerek, e devlet giriş e devlet giriş edevlet devlet kapısı şifresiz e devlet giriş hizmetlerinin yanı sıra T.C kimlik numarası araç sorgulama ve sigorta numaraları sorgulama sistemlerinin tamamından yararlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan E Devlet Vatandaş Rehberi başlıklı makalemizde E-devlet sorgulama, evde bakım ve özürlü hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

e devlet giri,e devlet giri?,e devletten numara sorgulama,a4 devletin kısa yolu tc ile giriş,e devlet giriş,edevlet giriş,edevlet şifre ile giriş
edevlet giriş makalesi Ana Sayfa, E-devlet sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“edevlet giriş” için 4 yorum

 1. esetkaplan diyor ki:

  ben 1982 01 06 sgk girişliyim ve 474 günüm var emekli olmam için ne yapmalıyım

 2. esetkaplan diyor ki:

  ben 01 06 1982yılı itibarıile sgk giriş yaptım ve 474 günüm var toplam ben nezaman emekli olurum

 3. gökmen çelik diyor ki:

  2022 şakat özürlü
  emekli maaş şifre iştiyorum

 4. İsmet Atılgan (Kızlık soyadı Bagatır) diyor ki:

  476 384 512 00 numaralı TC vatandaşıyım. 1977 yılında 2 günlük SSK girişim var. 22.01.1963 doğumluyum. Mayıs 2011 tarihinden bu yana 15 aydır da Bağkur primi yatırıyorum. Ne kadar prim yatırarak ne zaman emekli olabilirim.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
harc
Üniversite harçları kaldırıldı kaldırılacak !

Üniversite harçları son durum son haberler en son gelişmeler 2012 Başbakan Erdoğan’ın üniversite harçlarının kaldırılması için talimat vermesinin ardından bugün...

Kapat