Haber

edevlet giriş


E-devlet giriş yapmak için e devlet kapısı ve e bilgilendirme yönlendirme sisteminden yararlanabilir ve yine sizler için oluşturduğumuz e devlet giriş sayfamız hakkında doğru ve güvenilir yönlendirmelerden ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz sevgili Sgk.net misafirleri.

E devlet kapısına oluşturduğunuz e-devlet şifresi ve tc kimlik numarası ile girebilirsiniz. E devlet şifrelerini daha önceden postanelerden almış olmanız gerekiyor.Bunun İçin hemen aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

E – DEVLET GİRİŞ KAPISINA GİTME LİNKİ

E devlet şifreniz var ise e devlet giriş sayfasına yönlenerek, e devlet giriş e devlet giriş edevlet devlet kapısı şifresiz e devlet giriş hizmetlerinin yanı sıra T.C kimlik numarası araç sorgulama ve sigorta numaraları sorgulama sistemlerinin tamamından yararlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan E Devlet Vatandaş Rehberi başlıklı makalemizde E-devlet sorgulama, evde bakım ve özürlü hakkında bilgiler verilmektedir.

SGK.NET Google Aramaları:

edevlet giri,e devlet giriş,edevlet giriş,e devlet şifreli giriş,e devlet şifresiz giriş,EDEVLETGİRİŞ,e devlete tc ile giriş,edevlet şifresiz giriş,e devlet tc ile giriş,e devlete giri
Cuma, 27 Temmuz 2012, 00:33


“edevlet giriş” için 4 cevap

  1. ben 1982 01 06 sgk girişliyim ve 474 günüm var emekli olmam için ne yapmalıyım

  2. ben 01 06 1982yılı itibarıile sgk giriş yaptım ve 474 günüm var toplam ben nezaman emekli olurum

  3. 476 384 512 00 numaralı TC vatandaşıyım. 1977 yılında 2 günlük SSK girişim var. 22.01.1963 doğumluyum. Mayıs 2011 tarihinden bu yana 15 aydır da Bağkur primi yatırıyorum. Ne kadar prim yatırarak ne zaman emekli olabilirim.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
harc
Üniversite harçları kaldırıldı kaldırılacak !

Üniversite harçları son durum son haberler en son gelişmeler 2012 Başbakan Erdoğan’ın üniversite harçlarının kaldırılması için talimat vermesinin ardından bugün...

Kapat