Haber

Kredi kartı ile Bağkur Ödemesi


Kredi kartı ile bağkur primi ödeme ödemesi yapılandırma borcu ödemesini nasıl yapabilirim ?

Teknolojik gelişmelerin yanında, bu gelişmelerin işverenler açısından da önemli ve yararlı uygulamalar geliştirdiği ortada. Bunlardan bir tanesi de Bağkur Primlerini  yani prim ödemelerini Kredi kartı ile yapabilmenize imkan sağlayan olanak sevgili Sgk.Net kullanıcıları.

Eğer zamanla yada para ile ilgili bir sıkıntınız var ise sizlerde prim ödemelerini hiç bir yere gitmeden internet üzerinden sıra beklemeden Kredi kartı uygulaması ile zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı Devlet Bankası Olan Ziraat Bankası’nın hazırladığını ve Tüm bankaların kredi kartları ile işlem yapılabildiğini hatırlatmak isteriz.

Hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak kredi kartlarınız ile Bağkur prim ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya giriş yaptıktan sonra lütfen en üstten Bağkur Sgk Yada emekli sandığı seçeneklerinden ne yatırmak istiyor iseniz onu seçiniz.

 

KREDİ KARTI İLE SGK PRİM ÖDEMESİ LİNKİ

 

NOT: AY SONLARINDAKİ YOĞUNLUKTAN DOLAYI YUKARIDA VERMİŞ OLDUĞUMUZ LİNKE GİRİŞLERDE SIKINTILAR VE YAVAŞLIKLAR ÇIKABİLİR. LİNK MUTLAKA ÇALIŞACAKTIR LÜTFEN SAYFAYI YENİLEYEREK ARA ARA GİRİŞ YAPMAYI DENEYİNİZ.

BROWSERİNİZE YAPIŞTIRMAK İÇİN DİREK LİNK

https://sgk.ziraatbank.com.tr/

SGK.NET Google Aramaları:

kredi kartı ile bağkur ödeme,bağkur ödeme,sgk kredi kart? ile ?deme,bağkur borç ödeme,bağkur ödeme kredi kartı ile,kredi kartyla sgk deme kredi kartyla sgk deme,bagkur ödemesi,bağkur kredi kartı ile ödeme,kredi kartıyla bağkur ödeme,bağkur borç ödeme kredi kartı ile
Pazartesi, 02 Temmuz 2012, 16:32


“Kredi kartı ile Bağkur Ödemesi” için 21 cevap

  1. yaw ne bbiçim bir sistem taksitli yapılandırma yatırıcam karşıma tüm borçları gösteren ve hepsini bi anda alacak menüçıkıyo karşıma 3 saattir uğraşıyoruz olmuyo yazıklar olsun bu sistemi kuranlara gen şimdi bankada kuyruğa girceğiz

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
kredi kartı ile sgk ödeme
Kredi kartı ile Prim Ödeme

Kredi kartı ile sgk bağkur primi prim ödeme uygulamasına girmek için ne yapmam gerekiyor ? Kredi kartı ile sgk prim...

Kapat