Haber

Bağkura ilk giriş tescil tarihini sorgulama öğrenme


Bağkura ilk giriş tarihini nasıl sorgulayabilirim ? Bağkur tescil tarihi öğrenme, Bağkur tescil tarihi sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor ?

Merhabalar Ben Ali Bozan, yılını tam hatırlayamadım ama bağkura ilk giriş ve tescil tarihimi sorgulamak öğrenmek istiyorum. Bunu tam olarak hangi linkten nereye girerek sorgulama yapmam mümkün ? Bana link vs vermenizi rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Ali BOZAN

bagkur ise giris

bagkur ise giris

SGK‘nın resmi internet sitesinde Bağkur Sicil No Sorgulaması yapabilirsiniz. Bağkur Sicil No’nuzu görmeniz için, önce yukarıdaki bağlantıya, sonra da açılacak sayfada “E-Hizmetler” bağlantısına tıklayın. Önünüze gelecek ekranda “TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Aile Sıra No ve Doğum Tarihi” bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada “Hizmet Dökümü 4B” linkine tıklayarak, hem Bağkur Hizmet Dökümü’nü, hem Bağkur Sicil No’nuzu görebilirsiniz. Bağkur Sicil No Sorgulaması’nı “edevlet şifresi” ile turkiye.gov.tr adresinden de görebilirsiniz.

SGK.NET Google Aramaları:

bağkur giriş tarihi,bağkur başlangıç tarihi sorgulama,bağkur giriş,bağkur giriş tarihi sorgulama,bağkur giriş sorgulama,bağkur girişi,bagkur baslangıcı sorgulama,bağkur giriş tarihini öğrenme,google bağkur sorgulama,bağkur ilk pirim ne zaman verildiği öğrenme
Cumartesi, 02 Şubat 2013, 00:56


“Bağkura ilk giriş tescil tarihini sorgulama öğrenme” için 1 cevap

  1. 21.10 1952 doğumluyum.haziran 1999 tarihinde isteğe bağlı bağkurlu oldum.bağ numaram 6608039616 dır.nezaman emekli olabilirim.maaşım ne kadar olacak.şimdiden teşekkürler ederim.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
sgk
SGK 5502 SMS servisini hayata geçirecek

SGKda SMS dönemi başlıyor. Üç büyük operatörle anlaşmalar yapıldı, imzalar haftaya atılacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan SGK Başkanı Fatih...

Kapat