Haber

Bağkur borcumu nasıl öğrenebilirim ?


4b Bağkur borcumu sorgulamak istiyorum bunu nasıl öğrenebilirim ?

Daha önceden Postanelerden alınan şifre ile girilen sistemin yerine bağzı Ssk ve Sgk uygulamalarında şifresiz işlem yapılabiliyordu. Örneğin SSK SGK SORGULAMA Sizler Bağkur borçlarınızı sorgulamak için ister istemez bu şifreye ihtiyaç duyacaksınız.

Bağkur borç durumu ve borcun sorgulanması ile ilgili öncelikle e devlet şifrelerinizi lütfen postanelerden alınız. Bu şifre alma işlemi bittikten hemen sonra aşağıdaki linkten sorgulama yapabileceksiniz.

BAĞKUR BORCUMU SORGULA

 

SGK.NET Google Aramaları:

bağkur borç sorgulama şifresiz,bağkur borcumu nasıl ögrenirim,bağkur borcumu nasıl öğrenebilirim,bağkur borcunu nasıl öğrenebilirim,Bagkur borclarımı nasıl ogrenebılırım,bağkur borcunu nasıl öğrenirim,bağkurumu nasıl öğrenebilirim,bağ kur borcumu nasıl öğrenirim,sgk prim borcumu nasıl ögrene bilirim,bağkur borcumunasılöğrenirim
Salı, 24 Nisan 2012, 10:27


“Bağkur borcumu nasıl öğrenebilirim ?” için 5 cevap

 1. benim babam 1961 dogumlu olup 285 gün primi vardı bundan 3 yıl önce şuandaki primi ise 1098 ğün oldu ve bağkura 2 yıl hizmeti var biz daha önce ssk sorduğumuzda 3,5 yıl siğorta ğöstermesi ğerekiyor demişlerdi ve tahminim şuan bağkura 25 milyar borcu var biz ssk ya ğittiğimizde bize 3,5 yıl siğorta ğösterin bağkura olan borcunu ödeyin emekli olur demişlerdi peki şimdi biz askerliği saydırabilirmiyiz askerliği saydırmamız için askerden öncemi siğortalı olması ğerekir bizi bilğilendiriseniz çok seviniriz ilğilerinize tşk ve nezaman emekli olur

 2. çalıştığım en son 4 el şirketın prim yatıyomu bakmak ıstıyorum

 3. Yeniden merhaba,

  ‘Sorularınızı bize iletebilirsiniz’den doğrudan kuruma yazdığımı ve kurumun yanıt vereceğini sanmıştım.

  Amacım buraya yorum yazmak ve yayınlanmasını beklemek değildi, özür dilerim.

  Buradan borç öğrenilemeyeceği gibi bilgi edinilemeyeceğini de öğrenmiş bulunuyorum.

  Teşekkür ederim.

  Esenlikle,

  Ömer Özen

 4. Merhaba,

  Bu bilgiler yurtta yaşayanlar için. Ayıp olmasın, yurtdışındaki yurttaşlar nasıl sorgulama yapacaklar? Bilgi verirseniz seviniriz.

  Esenlikle,

  Ömer Özen

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ali Ovacıklı emeklilik tarihi
Ne zaman emekli olurum olabilirim soru cevap bölümü

4 a 4 b ne zaman emekli olabilirim ? Ne zaman emekli olurum hesaplama bölümü Ne zaman emekli olacağım /...

Kapat