Haber

Engelli maaşı sorgulama


2022 özürlü maaşı sorgulama hakkında bilgiler

Değerli engelli vatandaşlarımız. Başvuruyu yaptıktan sonra 2022 engelli maaşınızın bağlanıp bağlanmadığını, bağlandı ise maaşınızın ne kadar olduğunu hemen sizler için aşağıdan verdiğimiz linkten sorgulama yapabilir engelli maaşlarınızı öğrenebilirsiniz.

2022 ENGELLİ ÖZÜRLÜ MAAŞIMI SORGULA !

Genellikle yukarıdan verdiğimiz linkte sorunlar çıkıyor sevgili SGK.NET kullanıcıları ve değerli misafirlerimiz. Gün içinde bu linki denerseniz ve sitede sorun yok ise sorgulama yapabilirsiniz.

 

SGK.NET Google Aramaları:

2022 özürlü maaşı sorgulama,2022 özürlü maaşı,engelli aylığı sorgulama,sgk engelli maaşı sorgulama,engelli maaşı sorgulama tc ile,engelli maaşı,özürlü bakım maaşı sorgulama,Özürlü Emeklilik Sorgulama,engelli aylıklarına t c ile giriş,engelli maaşı evli soyismi sorgulama
Cuma, 06 Temmuz 2012, 15:27


“Engelli maaşı sorgulama” için 19 cevap

 1. ikibinbeştenbuyanıözürlümaaşıalıyorum.26.2.203.tarihinde.işkurtarafından.işealındım….07.08.2013.tarihinde.iştençıkarıldım.özürlü.maaşımda.kesildi.tekrarişedealınmadım……özürlümaaşımda.tekrarödenmedi.işedealınmadım.2.kızcocuğımokuyor.evkiramvar.5.kişiyebakmaklayükümlüyüm.zorşartlardayaşıyoruz.sizbakanlıkolarakyardımlarınızıbekliyorum.saygılarımla.

 2. öZÜRLÜ MAAŞI ALMAKTAYIM, HERHANGİ BİRYERDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIP SSK LI OLURSAM MAAŞIM KESİLİRMİ ? KESİLİRSE ,BENİ İŞTEN ÇIKARTTIKLARINDA YENİDEN BAĞLANIR MI?

 3. slm arkadaşlar ben ben yüzde 65 engeliyim raporda aldım 3 aylık maaş için başvurdum 2012 seçimlerine 1 gün kala o günden beri bir haber gelmedi bir çok yere baş vurdum ama netice alamadım acaba bir sorun olup olmadığını anlamak için nereye baş vurmalıyım mal müdürlüğüne gittim biz bilemeyiz dediler ltfn cvp yazınn tşlerrrr

 4. 2 tane kardeşımın 3 aylık maaşı 1 senedır kesılmıştır hangi nedenle kesılmış olduğu da bilmiyoruz yardımcı olursanız sevinirim cep no 0539 406 61 82 nolu tel aramanızı rıca olunur tşkrler

 5. Benim annem 10 senedir engelli geçen sene gelip baktılar engelli maaşı baglanması için izin verildi.Bu senede Babam felç oldu.Bunun üzerine Annemin maaşıda kesildi.Devlet ancak hırsızlara maaş versin uyumayın.Allah bütün hepsinin belasını versin.

 6. ÇİLEM GÜNERİ KARDEŞİM.MAAŞIN AYLIK BAKIM PARASI 675 TL…3 AYLIK MAAŞINSA 3 AYDA(aralık-mart-haziran-eylül) AYLARINDA OLMAK ŞARTIYLA 736.25 krş TUR…not engelli raporun yüzde 70 ve üzeri olmalıdır aksi taktirde 3 aylık maaşın daha az olacaktır.

 7. DÖNDÜ KARDEŞİM MAAŞININ BAĞLANMA TARİHİ 3 AY İLE 16 AY ARASINDA DEĞİŞİYOR..EĞER SÜREKLİ TAKİP EDEBİLİRSEN İNTERNETTEN YOK TAKİP EDEMEZSEN ŞU NUMARALARI ARAYIP ÖĞRENEBİLİRSİN:0312 458 10 36-37-38-40 VEYA 170 AİLE VE SOSYAL POL.BAK.

 8. 2022 kanunla 643880271 Emekli sicille sakatlık maaşı almaya hak kazandım.Ancak maaşım kesildi PTT den dönmüş tarafıma gönderilmesi için 14.06.2012 tarihinde dilekçe verdim.Henüz PTT ye gelmemiş.Mağdur durumdayım.Lütfen Beni bilgilendirirmisiniz.

 9. 4 aydan beri maaşımın sonucu gelmedi LÜTFEN yardımcı olun cvp yazın

 10. ben yirmi altı yaşında engelli bir vatandaşım babam vefat etti üzerine ev görünüyor vekalette abimin üzerine benim üzerime hiçbirşey olmamasına ramen maaş balanamaz diyor 2022 müdürleri ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkütler

 11. ben anem için %87 özürlü raporunu 3yıl uğrastıktan sonra zor cıkardım bu sefer bakım için altına evet yazmamıslar.tc nın kutsal doktorları..ve dedık hiç olmazsa 3 ayda bır 700 alır oda kaymakamlıkta bı serefsız memurun rusfet ıstemesı ıle son buldu az daha dovuyordum 5 bın lıra harcadım anem ve babamın özürlü raporu için babam rahmetlık oldu anemın de cıkacagını hıc sanmıyorum.vermeyın allah belanızı versın vermeyın serefsızler..

 12. ben 7 ay engeli maaşi yaptırmisim ama nedense maaş bir türlü gelmiyor lütfen yardımcı olun

 13. ben 7 ay önce mal müdürlügüne basvurdum ve %80 calısamaz raporu aldım askerlik yapamaz raporumda bulunmaktadır ilac tedaviside göruyorum evliyim hic bir gelir kaynagım da yok 2022 maas evrak takibi sayfasında aylık durumu tanımsız son maası 1 aylık maas almamaktadır acıklamalarda evrak sısteme kaydedildi evrak ismeme alındı eksık belgelerın gönderilmek uzere arsivlendi yazıyor ben maas alabilirmiyim ve budurum da ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz saygılarım

 14. SAYIN ÖZÜRLÜ MAAŞLAR TAHSİS BÖLÜMÜNE -ANKARA-İVEDİ.1.AY ÖNCE YÜZDE 45.LİK RAPORUMU KİMLİK FOTOKOPİMİ GÖNDERDİM. NEDE N ÖZÜRLÜMAAŞIM LALA BAĞLANMIYOR- MAĞDURİYETİM GİDERİLMİYOR.NEDEN.22.092012.İBRAHİM ÇÜKÜREN…SAAT……—-….—-…..

 15. Herkese mrhb 1991 ssk girisim 3890 askari ucret gunum var %62 ozur oranim var ekli olursam net ne kadar alirim magis beni aydinlatirsaniz sevinirm 05354220253

 16. 7ay oldu bütün istenen evrakları bulunduğum ilçenin kaymakamlık malmüdürlüğüne teslim etmişim. Ama her nedense hala 2022 engelli maaşı bağlanmadı. Sorgulama linkinden de tatip edemiyorum. Evrakların Ankara’ ya gittiğini biliyorum. Ne zaman aylık bağlanır, bilgilendirirseniz sevinirim. Tşkl.

 17. BEN DÖRT SENEDİR ENGELİ MAAŞI YAPTIRMIŞIM AMA NEDENSE MAAŞ BİR TÜRLÜ GELMİYO LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
engelli_emeklilik_tablosu
Engellilerin emeklilik hakları şartları

Engelli kişiler, sağlıklı bireylere göre daha zor iş bulmakta, bulduğu işi de sürekli olarak elinde tutamamaktadır. Bu nedenle engellilerin çalışmak...

Kapat